درب ضد سرقت شیشه استیل طلایی,درب ضد سرقت شیشه,درب ضد سرقت استیل

درب ضد سرقت شیشه استیل طلایی

  • بازدید: 739 نفر

درب ضد سرقت شیشه استیل طلایی

 

درب ضد سرقت شیشه استیل طلایی از جنس ورق استیل طلایی  و بخش مشکی بزرگتر از جنس شیشه سکوریت میباشد.  ظاهر اصلی درب سبک مدرن مناسب میباشد. ورق لنگه و چهار چوب درب ضد سرقت با ضخامت 1.25میلی متر،با کفی  18. ورق داخلی لنگه به صورت کاملا سرتاسری،با ضخامت ۰.۶میلی متر . تعداد 5 عدد پروفیل آهن جهت استحکام درب پشت ورق فولادی قرار گرفته که امکان کندن ورق فولادی هنگام سرقت را از بین میبرد. به دلیل خاصیت ضد آب این درب میتوان به عنوان درب لابی ساختمان نیز از آن استفاده کرد .لنگه درب ضد سرقت ضد اهرم بوده و تعداد۳ عدد پین امنیت پشت لنگه قرار دارد‌.

مشخصات درب ضد سرقت شیشه استیل طلایی:

  •  قفل درب ترک  کاله 5 کلید میباشد.
  • عایق بندی درب با فوم پلی اورتان هست که تاثیر زیادی در عایق صدا و حرارت و برودت درب ضد سرقت دارد.
  • نوار لاستیک درزگیر فشاری، جهت عایق بندی صدا،گرد و خاک بکار رفته است.
  • جنس رویه درب ازشیشه سکوریت ابزار خورده مشکی رنگ با استیل آلیاژ 304 تولید شده.

مهمترین مسئله در مورد استیل ۳۰۴ خوردگی فولاد زنگ نزن آستینیتی آن است که مقاومت این فولاد از تمامی فولادهای زنگ نزن بیشتر است. استیل استنلس با افزایش ۱۰/۵ درصد کروم به فولاد معمولی به وجود می آید بنابراین هر استیل استنلس با کمتر از این مقیاس وجود ندارد. استیل استنلس نوعی فولاد آلیاژی است که درصد عناصر نیکل و کروم آن نسبت به بقیه عناصر تشکیل دهنده آن بالاتر است به طور کلی اگر میزان کروم فولاد از ۱۰/۵ درصد بیشتر باشد آن رااستیل استنلس می نامند.

این مقدار کروم باعث می شود که هنگام خوردگی لایه نازکی روی فولاد تشکیل شود و همین لایه باعث جلوگیری از خوردگی های بعدی می شود و عملا باعث ترمیم خوردگی می شود ضمنا کربن آن کمتر از ۱/۵ درصد می باشد. بخش دیگری که در درب ضد سرقت مدل شیشه استیل طلایی استفاده شده شیشه سکوریت میباشد. شیشه سکوریت در مقیاس ضخامت، در ضخامت های یکسان با شیشه های ساده در برابر شکستگی مقاومت بیشتری دارد، به طوری که به راحتی می توان گفت که مقاومت مکانیکی آن تا 10 برابر بیشتر است. شیشه سکوریت استفاده شده در درب ضد سرقت مدل شیشه استیل طلایی بهترین نوع سکوریت و ابزار خورده صنعتی و به رنگ مشکی دودی است. 

محصولات: درب ورودی استیل

مشخصات فنی محصول:

 

تولید کنندهدرب امن
خامت فلز چهار چوب1.5 میل
عرض چهار چوب110 cm
طول چهار چوب210 cm
کفی چهار چوب18 cm
نوع رویهاستیل طلایی و شیشه سکوریت
واشر درز گیر دور دربدرزگیر پرسی
چشمیدارد
نوع عایقفوم پلی اورتان
رنگ چهارچوبقهوه ای الکترو استاتیک
نوع قفلقفل کاله 5 کلید
وزن95 kg

 

محصولات مشابه:

درب ضد سرقت شیشه پلاست

درب ضد سرقت شیشه کامپوزیت

درب ضد سرقت گلس راش

 

تماس بگیرید