درب ضد سرقت,درب ضد سرقت شیشه,درب ضد سرقت مدرن

درب مدل شیشه پلاست - ضد سرقت

  • بازدید: 704 نفر

درب ضد سرقت مدل شیشه پلاست از جنس شیشه سکوریت و نوعی کامپوزیت تشکیل شده و در سری تولیدات مدرن شرکت درب امن قرار میگیرد

درب ضد سرقت شیشه پلاست از جنس ورق کامپوزیت با طرح سنگ و بخش مشکی بزرگتر از جنس شیشه سکوریت میباشد. و ظاهر اصلی درب سبک مدرن و.. مناسب میباشدورق لنگه و چهار چوب درب ضد سرقت با ضخامت 1.25میلی متر،با کفی  18. ورق داخلی لنگه به صورت کاملا سرتاسری،با ضخامت ۰.۶میلی متر. تعداد 5 عدد پروفیل آهن جهت استحکام درب پشت ورق فولادی قرار گرفته که امکان کندن ورق فولادی هنگام سرقت را از بین میبرد.

لنگه درب ضد سرقت ضد اهرم بوده و تعداد ۳ عدد پین امنیت پشت لنگه قرار دارد‌. قفل درب ترک شب بند دارمیباشد.عایق بندی درب با فوم پلی اورتان هست که تاثیر زیادی در عایق صدا و حرارت و برودت درب ضد سرقت دارد. تعداد 3عدد لولااختار بکار رفته است. نوار لاستیک درزگیر فشاری، جهت عایق بندی صدا،گرد و خاک بکار رفته. جنس رویه درب از شیشه سکوریت و نوعی کامپوزیت تشکیل شده است.

مشخصات درب ضد سرقت مدل شیشه پلاست

وقتی در مورد انواع کامپوزیت صحبت می‌کنیم، منظورمان کامپوزیت‌های مهندسی است و نه کامپوزیت‌های طبیعی مانند دندان کامپوزیت شامل یک فاز زمینه (ماتریکس) و یک یا چند فاز تقویت‌کننده (پرکننده یا فیلر) است. البته ترکیب مواد در کامپوزیت یک ترکیب فیزیکی و ماکروسکوپی است؛ یعنی اجزای تشکیل‌دهنده یک کامپوزیت با هم به صورت شیمیایی ترکیب نمی‌شوند به طوری که اجزای تشکیل دهنده ماهیت شیمیایی و طبیعی خود را کاملا حفظ می کنند و سطح مشترک مشخصی بین اجزا وجود دارد.

کامپوزیت‌های مهندسی را می‌توان از نظر فاز زمینه به 3 دسته (کامپوزیت‌های با زمینهٔ سرامیکی)، (کامپوزیت‌های با زمینه پلیمری) و (کامپوزیت‌های با زمینه فلزی) تقسیم‌بندی کرد.

اما از نظر فاز تقویت‌کننده کامپوزیت‌ها به 2 دسته کامپوزیت‌های تقویت‌شده با فیبر و کامپوزیت‌های تقویت شده توسط ذرات دسته‌بندی می‌شوند.

به عنوان مثال فایبرگلاس که یکی از پرکاربردترین کامپوزیت‌هاست، یک کامپوزیت با زمینه پلیمری است که توسط فیبرهای شیشه تقویت شده‌ است. سیمان و بتن هم نمونه‌هایی از یک کامپوزیت سرامیکی هستند.

درب های ضد سرقت نیمه لوکس مانند درب های ضد سرقت لوکس دارای دو قفل مجزا,قفل پستچی و چشمی میباشند. تمامی قفل ها برند کاله میباشند که به وسیله قرار گرفتن یک رزت مخصوص بر روی توپی قفل، امنیت بالایی را در برابر سرقت فراهم می کند.

مشخصات فنی محصول

تولید کنندهدرب امن

ضخامت فلز چهار چوب

1.5 میل
عرض چهار چوب110 cm
طول چهار چوب210 cm
کفی چهار چوب18 cm
نوع رویهکامپوزیت و شیشه سکوریت
واشر درز گیر دور دربدرزگیر پرسی
چشمیدارد
نوع عایقفوم پلی اورتان
رنگ چهارچوبقهوه ای الکترو استاتیک
نوع قفلقفل کاله 5 کلید
وزن95 kg

 

محصولات: درب ضد سرقت لوکس

تماس بگیرید