خرید اینترنتی درب ضد سرقت,درب ضد سرقت,خرید درب ضد سرقت

خرید اینترنتی درب ضد سرقت

  • 08/10/1397 10:04:48 ب.ظ
  • 7772 نفر
جهت اطلاع از قیمت دربهای ضد سرقت بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. قیمت درب ضد سرقت

خرید اینترنتی درب ضد سرقت

در واقع نام درب ضد سرقت که امروزه بسیار زیاد از سوی عامه مردم مورد استفاده قرار میگیرد از نام لاتین Secure door و به معنای واقعی درب ایمنی برگرفته شده است.

به دلیل بالا بودن ضریب ایمنی این نوع درب ها و به زبان ساده نفوذ پذیری سخت و دشوار نسبت به انواع دیگر درب های ساختمانی ، مشتریان اصطلاحا به آن درب ضد سرقت می گویند. اینکه به چه میزان می توان به خاصیت ضد سرقت بودن این نوع درب ها اطمینان کرد دقیقا به عوامل و فاکتورهای متعددی از قبیل نوع درب ضد سرقت ، آلیاژ مصرفی در یراق درب، کیفیت ساخت ، نوع چهار چوب و قفل درب و … بستگی دارد.

امروزه درب های ضد سرقت ساخت بسیاری از کشورها اعم از چین ، ترک ، ایران و کشورهای دیگر در بازار موجود می باشد . اینکه کدام گزینه و چه نوع درب ضد سرقتی می تواند گزینه ی بهتری برای خرید باشد منوط به بررسی شرایط خریدار و همچنین بودجه ی تخصیص یافته برای خرید درب ایمنی می باشد.

روش‌های گوناگونی جهت انتخاب و خرید یک درب ضد سرقت پیش روی شما قرار دارد که بنا بر نیازی که دارید می‌توانید از این روش‌ها استفاده کنید. اگر حساسیت خاصی در خرید دارید و باید حتماً محصول را از نزدیک ببینید و خریداری کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتماً خرید درب ضد سرقت را به صورت حضوری و با استفاده از شیوه‌های سنتی انجام دهید .

بسیاری از مشتریان در دنیای پر مشغله امروز تمایل دارند تمام مراحل خرید و فروش درب ضد سرقت به صورت اینترنتی انجام دهند . خرید آنلاین درب ضد سرقت ، فروش آنلاین اینترنتی درب ضد سرقت و سفارش اینترنتی درب ضد سرقت ، فروش اینترنتی درب ضد سرقت برای اینگونه مشتریان راه اندازی شده است .

با توجه به پیشرفت تکنولوژی خرید اینترنتی درب ضد سرقت نیز با استقبال خوبی از سوی مشتریان مواجه شده است. شما می توانید به صورت اینترنتی و حضوری، درب مورد نظر خود را از میان صد ها مدل مختلف موجود در سایت درب امن سفارش دهید.

 

مراحل خرید اینترنتی درب ضد سرقت

گام اول : تماس با شرکت و اعلام آدرس جهت بازدید سرپرست نصاب و اندازه گیری دقیق ابعاد درب ضد سرقت مورد نیاز

گام دوم: ارسال اینترنتی فاکتور درب ضد سرقت برای مشتری و تمامی موارد مندرج در فاکتور توسط مشتری و فروشنده دوباره چک می شود .

گام سوم: واریز مبلغ پیش پرداخت و ارسال سند واریزی برای شرکت

گام چهارم: ارسال درب ضد سرقت و نصب درب

درب ضد سرقت همانطور که از نام آن نیز مشخص است جهت محافظت از منازل مسکونی یا ادارات مختلف ارائه شده است. این درب نسبت به درب‌های معمولی در برابر ضربه، حریق و... مقام‌تر است و با وجود قفل‌های امنیتی نفوذ سارقان را به محل مورد نظر مشکل‌تر می‌کند .

مزایای خرید اینترنتی درب ضد سرقت

خرید اینترنتی درب ضد سرقت با توجه به این که نیاز به مراجعه حضوری و بررسی جوانب کلی درب ندارد نسبت به روش‌های حضوری مزایای بسیاری دارد. در ادامه برخی از مزایای این روش جهت آشنایی بیشتر بیان شده است.

بازدید از محصولات متنوع در خرید اینترنتی درب ضد سرقت

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های خرید اینترنتی درب ضد سرقت بازدید از محصولات متنوع در رنگ بندی‌های متفاوت است. با توجه به این که تولید کنندگان یا فروشگاه‌های درب ضد سرقت نمی‌توانند تمام محصولات ارائه شده را به صورت یکجا به مشتری عرضه کنند. با استفاده از تصاویر درج شده در وب سایت می‌توانید از مدل‌های متنوع عرضه شده بازید به عمل بیاورید.

روش خرید اینترنتی درب ضد سرقت دامنه انتخاب‌های شما را گسترش می‌دهد و نیازی نیست مانند خرید حضوری تنها از چند درب موجود بازدید کنید و به اجبار یک مدل را انتخاب کنید .

با توجه به این که تصاویر تمامی درب‌ها در وب سایت درج شده است در صورتی که موجودی یک درب ضد سرقت به پایان رسیده باشد می‌توانید درخواست خریدتان را ثبت کنید تا شرکت عرضه کننده بتواند درب را در اسرع وقت تهیه کند.

در خرید اینترنتی درب ضد سرقت  انتخاب‌های شما بیشتر خواهد شد. زیرا در این روش درب‌های برندهای مختلف به صورت دسته بندی شده در اختیار مشتری قرار می‌گیرد تا درب ضد سرقتش را انتخاب و خریداری کند.

هیچ محدودیتی جهت انتخاب رنگ، مدل و امکانات درب وجود ندارد و تنها با اعمال فیلترهای مناسب می‌توانید درب‌هایی را که می‌پسندید لیست کنید و با مقایسه آن‌ها درب ضد سرقت مد نظرتان را خریداری نمایید.

صرفه جویی در زمان و هزینه با خرید اینترنتی درب ضد سرقت

اگر خرید اینترنتی درب ضد سرقت را در نظر داشته باشید باید به خوبی بر این امر واقف باشید که این انتخاب سبب صرف جویی در زمان و هزینه خواهد شد .

زیرا اگر قصد خرید حضوری درب را داشته باشید باید تا محل فروشگاه مراجعه کنید و زمان و هزینه زیادی را صرف کنید تا بتوانید یک درب ضد سرقت مناسب را خریداری کنید. حتی برخی از مواقع ممکن است درب‌های عرضه شده در یک فروشگاه مورد توجهتان واقع نشود و مجبور شوید از چندین فروشگاه بازدید به عمل بیاورید .

بنابراین انتخاب و خرید یک درب ضد سرقت حضوری به مراتب مشکل‌تر از خرید اینترنتی درب ضد سرقت خواهد بود. با خرید اینترنتی می‌توانید در منزلتان خرید درب را انجام‌ دهید بدون این که نیاز به طی کردن مسافت‌های طولانی و صرف هزینه و زمان فراوان باشد .

حمل و نقل آسان با خرید اینترنتی درب ضد سرقت

فروشگاهی که خرید اینترنتی درب ضد سرقت را از آنجا انجام می‌دهید به صورت رایگان یا با دریافت هزینه ای اندک درب را به منزل یا محل کارتان ارسال می‌کند و به راحتی می‌توانید آن را تحویل بگیرید .

در صورتی که اگر خودتان به محل فروشگاه مراجعه کنید و بعد از صرف زمان زیاد یک درب را خریداری کنید با مشکلاتی مانند چگونگی حمل و نقل آن مواجه خواهید شد . زیرا در خریدهای حضوری حمل بار توسط خود مشتری انجام می‌شود و ممکن است نتوانید وسیله مناسبی جهت حمل درب ضد سرقت پیدا کنید و ساعت‌ها وقتتان هدر برود .

بازدید از قیمت‌های مختلف با خرید اینترنتی درب ضد سرقت  

اگر روش خرید اینترنتی درب ضد سرقت را انتخاب کنید می‌توانید درب‌های متنوع عرضه شده را با فیلتر نوع و قیمت آن‌ها مشاهده کنید. به عنوان مثال درب‌های ضد سرقت ایرانی یا درب‌های ضد سرقت ترک بنا بر ویژگی‌ها و امکاناتی که دارند از قیمت‌های متنوعی برخوردار هستند.

در روش اینترنتی می‌توانید یک درب مناسب را با توجه به بودجه مد نظرتان خریداری کنید و جهت امنیت بیشتر شرکت یا محل زندگی‌تان مورد استفاده قرار دهید.

بررسی مشخصات کلی درب در خرید اینترنتی درب ضد سرقت

یکی از امکاناتی که جهت خرید اینترنتی درب ضد سرقت در اختیار کاربران قرار می‌گیرد ویژگی‌ها و قابلیت‌های درب است. به گونه‌ای که با مشاهده مشخصات درب ضد سرقت می‌توانید اطلاعات دقیق درباره نوع قفل درب، لولاهای استفاده شده در آن، چوبی یا فلزی بودن درب، نوع چهار چوبی که باید جهت اندازه درب در نظر بگیرید و....به دست بیاورید.

بیان ویژگی‌های درب به شما کمک می‌کند تا مقایسه دقیقی بین درب‌های یک برند خاص انجام دهید و بنا بر فضایی که درب قرار است استفاده شود انتخاب مناسبی را انجام دهید.

به عنوان مثال در فضاهای امنیتی و مهم بیشتر از درب‌های ضد سرقت فلزی استفاده می‌شود؛ زیرا این درب‌ها از دوام و مقاومت بالایی در برابر حریق، اجسام برنده و ... برخوردار هستند و به راحتی باز نمی‌شوند.

بهترین راه حل خرید خرید اینترنتی درب ضد سرقت

اگر با جستجوی کلمه خرید اینترنتی درب ضد سرقت در بین سایت‌های مختلف سر در گم شده‌اید و نمی‌توانید یک انتخاب مناسب داشته باشید . به شما پیشنهاد می‌کنیم به سایت درب امن مراجعه کنید و خرید درب ضد سرقت را با اطمینان خاطر کامل انجام دهید.

 

شماره تماس : 02188246389

 

 

جهت اطلاع از قیمت دربهای ضد سرقت بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. قیمت درب ضد سرقت
ویژگی های درب ضد سرقت,قیمت درب ضد سرقت,فروش درب ضد سرقت

ویژگی های درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت که از استاندارد های روز جهانی بهره می برند در مقایسه با درب های دیگر دارای ویژگی هایی هستند که میتوان به موارد زیر اشاره نمود :
درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان,درب ضد سرقت ایرانی,درب ضد سرقت ترکیه ای,درب ضد سرقت خوب,درب ضد سرقت ایمن,بهترین درب ضد سرقت,نمایندگی درب ضد سرقت

در هنگام خرید درب ضد سرقت به چه نکاتی باید توجه کرد؟

در هنگام انتخاب و خرید درب ضد سرقت به یک سری نکات باید توجه کنیم تا بتوانیم بهترین و مناسب ترین گزینه را انتخاب کنیم .
مشخصات درب ضد سرقت,درب ضد سرقت,بهترین درب ضد سرقت

مشخصات درب ضد سرقت

مشخصات درب ضد سرقت چینی : درب ها ی ضد سرقت چینی دارای 4 عدد لولا هستند که به صورت مخفی بوده و قابلیت ریگلاژ را نیز دارند و بر روی آن یه عدد چشمی و زنگ نصب شده است و علاوه بر دستگیره های زیبا دارای قفل شب بند می باشند.
اجزای درب ضد سرقت,درب ضد سرقت

ساختار و قطعات تشکیل دهنده درب ضد سرقت و دلیل استفاده از آنها

درب ضد سرقت ممکن است به انواع مختلف قفل های ضد سرقت مجهز شده باشد. هر کدام از این قفل ها دارای میزان امنیت های متفاوتی هستند. مهم ترین و اصلی ترین اجزا در درب ضد سرقت، قفل ها هستند. بنابراین هنگام خرید درب ضد سرقت حتما به قفل آن توجه کنید.