نصاب درب ضد سرقت,نصاب درب ضد سرقت در تهران,نصب درب ضد سرقت,تعمیرات درب ضد سرقت,تعمیر درب ضد سرقت

نصاب درب ضد سرقت در تهران| هزینه نصب درب ضد سرقت

  • 17/11/1397 04:38:34 ب.ظ
  • 14574 نفر
جهت اطلاع از قیمت دربهای ضد سرقت بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. قیمت درب ضد سرقت

درب ضد سرقت چیست؟

درب ضد سرقت دربی است که سارقين نتوانند به هر دليل از طريق دستکاري يا تخريب قفل درب به داخل منزل، محل کار، دفاتر مديران، حسابداري، بايگاني، انبار، ديتا سنتر ها و … نفوذ نمايند و مانع از ورود آنها از طريق تخريب درب گردد، لذا درب ضد سرقت ميبايست از استانداردهاي مقاومت در برابر برش، فشار بر سطح و بر گوشه هاي درب برخوردار باشد.
درب ضد سرقت ميبايست ضمن ممانعت از ورود سارقين، از استانداردهاي لازمه در زمان وقوع حوادث غيرقابل پيش بيني چون زلزله و آتش سوزي نيز برخوردار بوده تا به هيچ صورت از ورود نيروهاي امدادي و يا خروج افراد در مواقع اضطراري جلوگيري ننمايد.
درب ضد سرقت دربي است که ضمن ممانعت از ورود سارقين، بر اساس استانداردهاي محيطي چون عايق سرما، گرما، باد رطوبت و صدا طراحي و ساخته شده باشد.
دربهاي ضدسرقت مي بايست به تناسب محل مورد استفاده با ويژگيهاي متفاوت انتخاب گردند.در اماکن مسکونی که امکان سرو صدا برا ی سارقین وجود ندارد عمدتا سارقین برای نفوذ به داخل با استفاده از دیلم و یا جک، از فضای بین دیوار و چارچوب برای نفوذ به داخل استفاده مینمایند برای این کار ما پیشنهاد پر کردن فضای خالی مورد نظر را با ملات و خرده آجر را داریم. تا مانع از غر شدن چارچوب توسط دیلم یا جک بشود،توصیه میگردد برای پر نمودن فضای ذکر شده به هیچ عنوان از اسپری های فم استفاده نشود ،زیرا که هیچ مقاومتی در برابر فشار وارده را ندارد. در مواردي که سارقين امکان و فرصت ايجاد سر و صدا به منظور تخريب درب را داشته باشند، همچون اماکني دور از حضور جمع ازجمله ويلاها کارخانجات, انبارها، … با توجه به اینکه پر کردن داخل چارچوب با شیوه ذکر شده برای این موارد نیزضروری میباشد ميبايست از دربهاي ضد سرقت با ويژگيهاي خاص استفاده شود تا امکان نفوذ سارقين پس از برش و تخريب لايه هاي سطحي درب به داخل ساختمان را غيرممکن سازد. در اين گونه موارد نه تنها ضخامت لايه هاي فولادي در دو طرف درب به دو ميليمتر و جمعا چهار ميليمتر افزايش مي يابند بلکه لايه مياني نيز از طريق ايجاد شبکه مستحکم فولادي به همراه تزريق مواد ويژه ضد برش, ضد مته، ضد اسيد و ضد تخريب در ميان آن تقويت گرديده و از استانداردهاي ويژه کيفيت برخوردارميگردد.
صرفنظر از استانداردهاي امنيتي موردنياز در توليد و انتخاب دربهاي ضدسرقت, ديگر ويژگيهاي دربهاي ضد سرقت به منظور ارتقا کيفيت لايه هاي بيروني و دروني درب در اماکن خاص ازجمله پوششهاي ضدرطوبت, ضد اسيد به عنوان ويژگيهاي پنهان و غير قابل رويت، بمنظور استفاده درمکانهاي مرطوب و يا صنعتي از نکات ضروري در هنگام انتخاب دربهاي ضد سرقت تلقي ميگردد.
در پايان لازم به تذکر است که بهترين و مرغوبترين دربهاي ضدسرقت زماني بکار مي آيند که سارقين از تخريب قفل نصب شده برروي درب ناتوان بمانند, پس هيچ دربي، حتي اگر از فولاد نفوذ ناپذير و براساس استانداردهاي جهاني نيز ساخته شده باشد، بدون نصب قفل ضد سرقت تفاوتي با يک درب چوبي معمولي نخواهد داشت.

نصاب درب ضد سرقت

حال این سوال مطرح می شود که چه کسی میتواند اینگونه دربها را نصب کند؟ آیا نصب درب ضد سرقت نیاز به تخصص و تجربه دارد؟ آیا اصول خاصی را باید به هنگام نصب اینگونه دربها رعایت نمود؟ پاسخ مثبت است برای نصب درب ضد سرقت حتما باید از یک نصاب درب ضد سرقت کمک بگیرید.
پیشنهاد: مقاله نصب درب ضد سرقت را مطالعه نمایید.

ویژگی های نصاب درب ضد سرقت

نصاب درب ضد سرقت فردی باید باشد با تجربه تا بتواند بدون ایراد با رعایت اصول اولیه درب را نصب نماید تا به مرور زمان به مشکل بر نخورید.
نصاب درب ضد سرقت باید منظم باشد تا باعث نامرتبی و کثیفی منزل شما نشود.
نصاب درب ضد سرقت باید خوش قول باشد تا راس ساعت در محل حضور یابد.
نصاب درب ضد سرقت باید سریع باشد تا در کمترین زمان ممکن درب را به شما تحویل دهد.

نصاب درب ضد سرقت در تهران

اگر شما ساکن شهر تهران هستید و قصد نصب درب ضد سرقت را دارید به شما گروه راشا را معرفی میکنیم. گروه راشا با کادری مجرب و گردهمایی نصابان با تجربه، سریع، و منظم این تضمین را به شما خواهد داد که بهترین درب ضد سرقت را با توجه به بودجه شما و موقعیت منزلتان پیشنهاد کرده و برای نصب آن اقدام می نماید لذا در صورت تمایل می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

02188246389

 

جهت اطلاع از قیمت دربهای ضد سرقت بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. قیمت درب ضد سرقت
ویژگی های درب ضد سرقت,قیمت درب ضد سرقت,فروش درب ضد سرقت

ویژگی های درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت که از استاندارد های روز جهانی بهره می برند در مقایسه با درب های دیگر دارای ویژگی هایی هستند که میتوان به موارد زیر اشاره نمود :
درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان,درب ضد سرقت ایرانی,درب ضد سرقت ترکیه ای,درب ضد سرقت خوب,درب ضد سرقت ایمن,بهترین درب ضد سرقت,نمایندگی درب ضد سرقت

در هنگام خرید درب ضد سرقت به چه نکاتی باید توجه کرد؟

در هنگام انتخاب و خرید درب ضد سرقت به یک سری نکات باید توجه کنیم تا بتوانیم بهترین و مناسب ترین گزینه را انتخاب کنیم .
مشخصات درب ضد سرقت,درب ضد سرقت,بهترین درب ضد سرقت

مشخصات درب ضد سرقت

مشخصات درب ضد سرقت چینی : درب ها ی ضد سرقت چینی دارای 4 عدد لولا هستند که به صورت مخفی بوده و قابلیت ریگلاژ را نیز دارند و بر روی آن یه عدد چشمی و زنگ نصب شده است و علاوه بر دستگیره های زیبا دارای قفل شب بند می باشند.
اجزای درب ضد سرقت,درب ضد سرقت

ساختار و قطعات تشکیل دهنده درب ضد سرقت و دلیل استفاده از آنها

درب ضد سرقت ممکن است به انواع مختلف قفل های ضد سرقت مجهز شده باشد. هر کدام از این قفل ها دارای میزان امنیت های متفاوتی هستند. مهم ترین و اصلی ترین اجزا در درب ضد سرقت، قفل ها هستند. بنابراین هنگام خرید درب ضد سرقت حتما به قفل آن توجه کنید.