رنگ فلز درب ضد سرقت,رنگ درب ضد سرقت,رنگ کردن درب ضد سرقت

آیا میتوان درب ضد سرقت را رنگ آمیزی کرد؟

  • 30/05/1397 03:09:39 ب.ظ
  • 8407 نفر
جهت اطلاع از قیمت دربهای ضد سرقت بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. قیمت درب ضد سرقت

درب ضد سرقت قهوه ای

با توجه به ترکیب رنگی دکوراسیون منزل خود می توانید رنگ مورد نظر برای درب ورودی منزل را انتخاب کنید. در مورد تنالیته رنگ قهوه ای بهتر است به رنگ در ورودی باقی واحدهای آپارتمان هم دقت کنید و رنگی را انتخاب کنید که نزدیک تر به واحد روبرویی و حتی باقی طبقه های ساختمان است. 

درب ضد سرقت سفید

درب ضد سرقت سفید رنگ از ورق فولادی ضخیم استفاده شده و عایق صوتی - حرارتی به کار رفته در این نوع درب، یونولیت فشرده است. رنگ الکترو استاتیک آلمان، یراق آلات ترک، درکوب و دستگیره عثمانی، میله ای و هلالی نیز از دیگر ویژگی های این نوع درب ضد سرقت است. ابعاد درب یک لنگه ۱۱۵ در ۲۱۵ سانتیمتر، درب یک و نیم لنگه ۱۵۰ در ۲۱۵ سانتیمتر و درب دو لنگه ۲۰۰ در ۲۱۵ سانتیمتر می باشد. 

رنگ های متنوع فلز درب های ضد سرقت

رنگ های متنوع فلز درب های ضد سرقت دارای ساختار فلزی می باشند و نیازمند رنگ هایی می باشند که چندین خاصیت را برای درب های ضد سرقت به ارمغان بیاورند. زیبایی رنگ، جلوگیری از خوردگی فلز و هوازدگی از ویژگی هایی می باشد که باید فلز درب های ضد سرقت داشته باشند. استفاده از رنگ های پودری الکترواستاتیکی یکی از بهترین روش های فیزیکی و الکتریسیته ای می باشد که برای رنگ آمیزی فلز استفاده می شود. در حقیقت هارمونی باید بین رنگ درب ضد سرقت و رنگ فلز وجود داشته باشد و در کنار این موضوع این رنگ فلز در دور لنگه دیده می شود. در حقیقت دربهایی که دور فلز می باشند رنگ فلز استاتیکی در دور لنگه درب ضد سرقت دیده میشود.
در کنار این موضوع رنگ فلز در صورت وجود روکوب چوبی ، از پشت درب دیده می شود. پس باید توجه خوبی در انتخاب رنگ فلز و چهارچوب درب ضد سرقت داشته باشیم. رنگ های پودری غالبا چکشی می باشند و به صورت نقاط خال خال نقش فلز دیده می شود.

چگونه درب های چوبی و درب ضد سرقت را رنگ کنیم ؟


رنگ کردن درب های ضد سرقت و یا چوبی اتاق ها و یا سرویس بهداشتی که قدیمی و از شکل افتاده شده اند اصلا کار سختی نیست و می توانید به راحتی و با چند ساعت وقت گذاشتن خودتان آنها را رنگ کنید .
برای رنگ زدن درب های چوبی :
•    ابتدا درب را از لولا جدا کنید و روی یک سطح صاف و یا پایه قرار بدهید
•    دستگیره درب را از روی درب باز کنید و کناری بگذارید
•    روی درب را کاملا با سمباده پاک کنید تا یکنواخت و صاف شود
•    با پارچه تمیز مرطوب سطح درب را پاک کنید
•    اگر می خواهید درب را با دو رنگ، رنگ بزنید باید در این مرحله قسمت های مربوط به هر رنگ را در ذهن تان مشخص کنید
•    در ابتدا با رنگ اول کل درب را با قلمو رنگ بزنید . فقط ممکن است برای اینکه رنگ یکنواخت و یکدستی در نهایت داشته باشید لازم باشد ۲ تا ۳ بار عمل رنگ زدن را ادامه بدهید .
•    در مرحله بعد تمامی قسمت هایی که می خواهید به همین رنگ بماند را باید با چسب های کاغذی کاملا و به دقت بپوشانید مثلا قسمت های داخلی درب .
•    بعد با استفاده از رنگ دوم بقیه قسمت ها را رنگ کنید و بگذارید خشک شود
•    بعد از خشک شدن کامل رنگ دوم چسب ها را بکنید و از یک درب چوبی زیبا که خودتان آن را بدون صرف هزینه اضافی رنگ کرده اید در دکوراسیون خانه تان لذت ببرید

رنگ درب های ضد سرقت

مانند طراحی, رنگ نیز همانقدر مهم است . بیشتر خانه ها دارای سه تا چهار رنگ پالت میباشند که در حال حاظر در محل قرار دارند. معمولا برای مطابقت با تلنگر یا درب غلطکی این گزینه ی استاندارد است . اگر مطمئن نیستید که از چه رنگی انتخاب کنید ,رنگ های مشکی و سفید ساده و کلاسیک مناسبند . در غیر این صورت اگر به دنبال رنگ های دیگری هستید , قرمز آتشی و نارنجی XT رنگ هایی هستند که همیشه سرگرم کنده هستند .
 

 

جهت اطلاع از قیمت دربهای ضد سرقت بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. قیمت درب ضد سرقت
ویژگی های درب ضد سرقت,قیمت درب ضد سرقت,فروش درب ضد سرقت

ویژگی های درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت که از استاندارد های روز جهانی بهره می برند در مقایسه با درب های دیگر دارای ویژگی هایی هستند که میتوان به موارد زیر اشاره نمود :
درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان,درب ضد سرقت ایرانی,درب ضد سرقت ترکیه ای,درب ضد سرقت خوب,درب ضد سرقت ایمن,بهترین درب ضد سرقت,نمایندگی درب ضد سرقت

در هنگام خرید درب ضد سرقت به چه نکاتی باید توجه کرد؟

در هنگام انتخاب و خرید درب ضد سرقت به یک سری نکات باید توجه کنیم تا بتوانیم بهترین و مناسب ترین گزینه را انتخاب کنیم .
درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ایرانی,درب ضد سرقت ترک,درب ضد سرقت  ترکیه ای,درب ضد سرقت چین,درب ضد سرقت چینی,بهترین درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان

انواع درب ضد سرقت

در حال حاضر بیشترین درب های ضد سرقت موجود در بازار ایران از کشورهای ترکیه و چین وارد شده است که در سال های اخیر با وارد کردن قطعات درب های ضد سرقت در ایران ، شرکتهای ایرانی نیز موفق به ساخت این گونه درب ها با کیفیت قابل مشاهده ای شده اند .
مشخصات درب ضد سرقت,درب ضد سرقت,بهترین درب ضد سرقت

مشخصات درب ضد سرقت

مشخصات درب ضد سرقت چینی : درب ها ی ضد سرقت چینی دارای 4 عدد لولا هستند که به صورت مخفی بوده و قابلیت ریگلاژ را نیز دارند و بر روی آن یه عدد چشمی و زنگ نصب شده است و علاوه بر دستگیره های زیبا دارای قفل شب بند می باشند.