• 02166593911-12
  • 02188246389
  • 09361454846
  • info@darbeamn.ir
رنگ فلز درب ضد سرقت,رنگ درب ضد سرقت,رنگ کردن درب ضد سرقت

آیا میتوان درب ضد سرقت را رنگ آمیزی کرد؟

  • 21/08/2018 03:09:39 ب.ظ
  • 4544 نفر
جهت اطلاع از قیمت دربهای ضد سرقت بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. قیمت درب ضد سرقت

درب ضد سرقت قهوه ای

با توجه به ترکیب رنگی دکوراسیون منزل خود می توانید رنگ مورد نظر برای درب ورودی منزل را انتخاب کنید. در مورد تنالیته رنگ قهوه ای بهتر است به رنگ در ورودی باقی واحدهای آپارتمان هم دقت کنید و رنگی را انتخاب کنید که نزدیک تر به واحد روبرویی و حتی باقی طبقه های ساختمان است. 

درب ضد سرقت سفید

درب ضد سرقت سفید رنگ از ورق فولادی ضخیم استفاده شده و عایق صوتی - حرارتی به کار رفته در این نوع درب، یونولیت فشرده است. رنگ الکترو استاتیک آلمان، یراق آلات ترک، درکوب و دستگیره عثمانی، میله ای و هلالی نیز از دیگر ویژگی های این نوع درب ضد سرقت است. ابعاد درب یک لنگه ۱۱۵ در ۲۱۵ سانتیمتر، درب یک و نیم لنگه ۱۵۰ در ۲۱۵ سانتیمتر و درب دو لنگه ۲۰۰ در ۲۱۵ سانتیمتر می باشد. 

رنگ های متنوع فلز درب های ضد سرقت

رنگ های متنوع فلز درب های ضد سرقت دارای ساختار فلزی می باشند و نیازمند رنگ هایی می باشند که چندین خاصیت را برای درب های ضد سرقت به ارمغان بیاورند. زیبایی رنگ، جلوگیری از خوردگی فلز و هوازدگی از ویژگی هایی می باشد که باید فلز درب های ضد سرقت داشته باشند. استفاده از رنگ های پودری الکترواستاتیکی یکی از بهترین روش های فیزیکی و الکتریسیته ای می باشد که برای رنگ آمیزی فلز استفاده می شود. در حقیقت هارمونی باید بین رنگ درب ضد سرقت و رنگ فلز وجود داشته باشد و در کنار این موضوع این رنگ فلز در دور لنگه دیده می شود. در حقیقت دربهایی که دور فلز می باشند رنگ فلز استاتیکی در دور لنگه درب ضد سرقت دیده میشود.
در کنار این موضوع رنگ فلز در صورت وجود روکوب چوبی ، از پشت درب دیده می شود. پس باید توجه خوبی در انتخاب رنگ فلز و چهارچوب درب ضد سرقت داشته باشی