نصاب درب ضد سرقت,نصاب درب ضد سرقت در تهران,نصاب درب داخلی و درب اتاقی

نصاب درب ضد سرقت در تهران، نصاب درب ساختمانی

  • 17/11/1397 04:38:34 ب.ظ
  • 17827 نفر

یکی از مهم ترین مراحل در هنگام خریداری و استفاده از درب ضد سرقت و یا سایر درب های ساختمانی مرحله نصب است. اگر کار نصب به درستی انجام نشود درب کارایی درستی نخواهد داشت و کیفیت آن کاهش می یابد. برای این امر می توانید از نصاب درب ضد سرقت درب تهران و درب داخلی کمک بگیرید.

درب ضد سرقت چیست؟

درب ضد سرقت دربی است که سارقين نتوانند به هر دليل از طريق دستکاري يا تخريب قفل درب به داخل منزل، محل کار، دفاتر مديران، حسابداري، بايگاني، انبار، ديتا سنتر ها و … نفوذ نمايند و مانع از ورود آنها از طريق تخريب درب گردد، لذا درب ضد سرقت ميبايست از استانداردهاي مقاومت در برابر برش، فشار بر سطح و بر گوشه هاي درب برخوردار باشد.
درب ضد سرقت ميبايست ضمن ممانعت از ورود سارقين، از استانداردهاي لازمه در زمان وقوع حوادث غيرقابل پيش بيني چون زلزله و آتش سوزي نيز برخوردار بوده تا به هيچ صورت از ورود نيروهاي امدادي و يا خروج افراد در مواقع اضطراري جلوگيري ننمايد.
درب ضد سرقت دربي است که ضمن ممانعت از ورود سارقين، بر اساس استانداردهاي محيطي چون عايق سرما، گرما، باد رطوبت و صدا طراحي و ساخته شده باشد.
در پايان لازم به تذکر است که بهترين و مرغوبترين دربهاي ضدسرقت زماني بکار مي آيند که سارقين از تخريب قفل نصب شده برروي درب ناتوان بمانند, پس هيچ دربي، حتي اگر از فولاد نفوذ ناپذير و براساس استانداردهاي جهاني نيز ساخته شده باشد، بدون نصب قفل ضد سرقت تفاوتي با يک درب چوبي معمولي نخواهد داشت.

نصاب درب ضد سرقت در تهران

نصاب درب ضد سرقت

حال این سوال مطرح می شود که چه کسی میتواند اینگونه دربها را نصب کند؟ آیا نصب درب ضد سرقت نیاز به تخصص و تجربه دارد؟ آیا اصول خاصی را باید به هنگام نصب اینگونه دربها رعایت نمود؟ پاسخ مثبت است برای نصب درب ضد سرقت حتما باید از یک نصاب درب ضد سرقت کمک بگیرید.
پیشنهاد: مقاله نصب درب ضد سرقت را مطالعه نمایید.

ویژگی های نصاب درب ضد سرقت

  • نصاب درب ضد سرقت فردی باید باشد با تجربه تا بتواند بدون ایراد با رعایت اصول اولیه درب را نصب نماید تا به مرور زمان به مشکل بر نخورید.
  • نصاب درب ضد سرقت باید منظم باشد تا باعث نامرتبی و کثیفی منزل شما نشود.
  • نصاب درب ضد سرقت باید خوش قول باشد تا راس ساعت در محل حضور یابد.
  • نصاب درب ضد سرقت باید سریع باشد تا در کمترین زمان ممکن درب را به شما تحویل دهد.

نصاب درب داخلی ساختمان

نصاب درب داخی ماهر مي تواند درب هاي چوبي را طراحي و نصب و تعويض كنند. شما بايد از نصاب ماهري را براي  نصب و تعويض درهاي چوبي و درهای اتاقی خود کمک بگیرید تا متحمل خسارتی نشويد. در پاركينگ و در ورودي منزل بسيار مهم است و بايد درهاي محكمي را نصب كرد تا امنيت اين قسمت هاي خانه تامين شود. درب چوبی منزل بايد محكم و ضد سرقت باشد. برای استفاده از خدمات نصاب درب داخلی ساختمانی و در ضد سرقت با ما تماس بگیرید. نصب صحیح درب اتاقی و یا درب سرویس بهداشتی، بر روی کیفیت این محصولات تاثیر گذار است.

نصاب درب داخلی و درب اتاقی

نصاب درب ضد سرقت در تهران

اگر شما ساکن شهر تهران هستید و قصد نصب درب ضد سرقت را دارید به شما گروه درب امن را معرفی میکنیم. گروه درب امن با کادری مجرب و گردهمایی نصابان با تجربه، سریع، و منظم این تضمین را به شما خواهد داد که بهترین درب ضد سرقت را با توجه به بودجه شما و موقعیت منزلتان پیشنهاد کرده و برای نصب آن اقدام می نماید لذا در صورت تمایل می توانید با شماره های ثبت شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

شماره نصاب درب ضد سرقت و درب استیل و در ب لابی مورد اعتماد و کاربلد را از ما بخواهید. مجموعه درب امن دارای پرسنل و نصابان آموزش دیده، مجرب و متعهد می باشد که تحت نظارت این مجموعه برای انجام کار به محل اعزام می شوند.

نصاب درب ضد سرقت غرب تهران

شما برای استفاده از خدمات نصاب درب ضد سرقت در غرب تهران، شمال تهران، شرق و جنوب تهران می توانید با مجموعه درب امن تماس بگیرید. نصابان ما در سریع ترین زمان در محل حاضر شده و کار نصب را برای شما انجام می دهند. هزینه های نصاب درب در درب امن بسیار مناسب بوده و با توجه به تجربه بالای این افراد در سریع ترین زمان به بهترین نحو ممکن کار راه اندازی درب را برای شما انجام خواهند داد. 

برای استفاده از خدمات نصاب درب ضد سرقت در تهران کافی است با درب امن تماس بگیرید. 

 

درب ضد سرقت خوب,درب ضد سرقت ایمن,بهترین درب ضد سرقت,مشخصات درب ضد سرقت

راهنمای خرید درب ضد سرقت

در هنگام انتخاب و خرید درب ضد سرقت به یک سری نکات باید توجه کنیم تا بتوانیم بهترین و مناسب ترین گزینه را انتخاب کنیم .
مشخصات درب ضد سرقت,درب ضد سرقت,بهترین درب ضد سرقت

مشخصات درب ضد سرقت

مشخصات درب ضد سرقت چینی : درب ها ی ضد سرقت چینی دارای 4 عدد لولا هستند که به صورت مخفی بوده و قابلیت ریگلاژ را نیز دارند و بر روی آن یه عدد چشمی و زنگ نصب شده است و علاوه بر دستگیره های زیبا دارای قفل شب بند می باشند.
اجزای درب ضد سرقت,درب ضد سرقت

اجزای تشکیل دهنده درب ضد سرقت

درب ضد سرقت ممکن است به انواع مختلف قفل های ضد سرقت مجهز شده باشد. هر کدام از این قفل ها دارای میزان امنیت های متفاوتی هستند. مهم ترین و اصلی ترین اجزا در درب ضد سرقت، قفل ها هستند. بنابراین هنگام خرید درب ضد سرقت حتما به قفل آن توجه کنید.
بهترین درب ضد سرقت,انواع درب ضد سرقت,بهترین برند درب ضد سرقت

بهترین درب ضد سرقت

مهم ترين سؤالي كه براي خريد ار درب ضد سرقت پيش مي آيد اين است كه چه نوع درب ضد سرقتي بخريم؟ انواع مختلف درب ضد سرقت در بازار وجود دارد و با مراجعه ی خريدار به فروشگاه ها وشركت هاي توليد و فروش درب ضد سرقت انواع مختلف آن را مي بينيم
تماس بگیرید