درب لابی ضد سرقت,قیمت درب لابی

درب ضد سرقت مدل کارمونا

  • بازدید: 3484 نفر

درب ضد سرقت مدل کارمونا

در این درب لابی از بهترین و باکیفیت ترین مدل های قفل و دستگیره استفاده شده است. البته امکان تغییر یراق آلات درب طبق سلیقه مشتری امکان پذیر می باشد. همچنین شما می توانید این درب را در ابعاد مختلف و به صورت دو لنگه و سه لنگه نیز سفارش دهید. رنگ درب بسته به نظر و سلیقه مشتری انجام خواهد شد. همچنین استفاده از شیشه های دکورال و نشکن در این مدل از درب لابی موجب شده ظاهری بسیار شیک به ساختمان شما بدهد.

 

درب لابی کارمونا

تولید درب های لابی لوکس از تخصص های اصلی ما می باشد. ما با تکیه بر دانش و هنر کارمندان خود توانسته ایم لوکس ترین مدل های درب لابی تمام چوب را در داخل کشور تولید کند. نمونه کارهای فراوان ما در این حوزه و رضایت مشتریان عزیز باعث شده است تا به برترین برند تولید کننده درب لابی و درب چوبی در کشور تبدیل شویم. یک درب ورودی شکیل با طراحی زیبا و مناسب ساختمان را می توان مطابق میل و سلیقه مشتری تنظیم کرد. از جمله نکات مهم در انتخاب نوع درب، مکان و موقعیت استفاده از درب می باشد. بسته به شرایط تابش آفتاب و کاربری آن و رطوبت محل، نوع چوب مورد استفاده و نوع رنگ آن  تفاوت دارد. نکته دیگر استفاده از یراق آلات (لولا و دستگیره) مناسب و به تعداد درست می باشد. عدم توجه به این نکات فوق کاهش طول عمر مفید درب را سبب می شود.

ویژگی های درب لابی

چون درب لابی در تمامی ساختمان های لوکس قابل استفاده است و تقریبا برای امنیت بیشتر ساختمان نصب می شود حتما باید ضد سرقت باشد و از قفل درب ضد سرقت نیز بهره برده باشد. در لابی علاوه بر ضد سرقت بودن باید مستحکم باشد و دارای عایق حرارتی، سرما، رطوبت و نیز صدا باشد تا هیچ گونه آلودگی صوتی و گرد و خاک را به داخل ساختمان راه ندهد. دقت داشته باشید که در لابی نیز از تمامی ویژگی های درب ضد سرقت بهره برده است . این مدل درب ضد سرقت همراه با روکوب و بدون روکوب قابل ارایه میباشد.

درب لابی کارمونا دارای حفاط دکورال مکعبی در پشت و روی شیشه میباشد.

درب لابی ضد سرقت یکی از انواع درب ورودی ساختمانی به شمار میرود. درب لابی ضد سرقت تولید درب امن دارای کیفیت بالا و قیمت مناسب است. برای تهیه و خرید این نوع درب ها با ما تماس بگیرید.

تماس بگیرید