درب ضد سرقت یک و نیم لنگه,درب یک و نیم لنگه چوبی,درب یک و نیم لنگه فلزی

درب ضد سرقت یک و نیم لنگه | درب یک و نیم لنگه فلزی و چوبی

  • 04/12/1398 11:33:16 ق.ظ
  • 3011 نفر
جهت اطلاع از قیمت دربهای ضد سرقت بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. قیمت درب ضد سرقت

درب ضد سرقت یک و نیم لنگه

درب ضد سرقت یک و نیم لنگه علاوه بر اینکه برای درب ورودی آپارتمان ها مورد استفاده قرار می گیرند،میتوان به عنوان درب ورودی ساختمان های تجاری و اداری نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
درب ضد سرقت یک و نیم لنگه و درب ضد سرقت ۲ لنگه با توجه به اینکه عرض زیادتری پیدا می کنند باید توجه بیشتری برای امینت این نوع درب ها اختصاص داده شود. هر چه عرض درب ضد سرقت یک و نیم لنگه از ۱۲۰ سانتی متر بزرگتر می شود امنیت درب ضد سرقت بخصوص در برابر نیروهای فشاری با استفاده از قفل مخفی ضد سرقت افزایش پیدا می کند. استفاده از ورق های فلزی با ضخامت بالا از هر گونه فشارهای ضربه ای درب ضد سرقت جلوگیری می کند.
درب های ضد سرقت یک و نیم لنگه و همین طور درب ضد سرقت دو لنگه از درب های تک لنگه زمان بیشتری برای تولید و نصب نیاز دارند.به دلیل پهنای و اندازه بزرگتر درب ضد سرقت یک و نیم و دو لنگه این درب ها با قفل امنیتی ضد سرقت ، امنیت بیشتری را فراهم می آورند.
رگلاژ درب ضد سرقت و نصب درب ضد سرقت یک و نیم لنگه و دو لنگه از درب های تک لنگه زمان بیشتری لازم دارد. به دلیل اینکه یک طرف درب بر روی لنگه درب میشیند و همین دلیل باعث افزایش زمان رگلاژ درب می شود.

ابعاد درب ضد سرقت یک و نیم لنگه 

راه هایی وجود دارد که متناسب با ابعاد درب ضد سرقت یک و نیم لنگه آن را مقاوم تر می کنیم. از راههای مختلف می توان به استفاده از پیم های پشت لولا در دو طرف لنگه درب ضد سرقت یک و نیم لنگه نام برد که مقاومت لولای درب را بالاتر ببرد. از طرفی دیگر در درب ضد سرقت یک و نیم لنگه نمی توان از قفل های ۱۴ زبانه استفاده کرد ولی می توان بر روی نیم لنگه از قفل های ۴ لول در بالا و پایین آن استفاده کنیم تا مقاومت درب ضد سرقت ۱٫۵ لنگه همچون درب های تک لنگه شود وتمام درب های ضد سرقت طبق مشخصات فنی درب های ضد سرقت ساخته می شوند. 

درب ضد سرقت یک و نیم لنگه
در این موارد حتما باید قفل هایی که پشت نیم لنگه قرار داده شده است، به داخل چهارچوب از بالا و داخل چهارچوب به پایین نفوذ کند. در جلوی درب ضد سرقت یک و نیم لنگه بهتر از از سنگ آستانه به جای فلز استفاده شود تا مقاومت زیر درب در برابر ضربات دیلم افزایش پیدا کند. ولی به طور کلی بهتر از از این نوع درب های استفاده نشود و از یک درب ضد سرقت تک لنگه با هر عرض بالای ۱۲۰ سانتی متر استفاده گردد. ساختار داخلی و اجزای درب ضد سرقت یک و نیم لنگه لنگه همانند سایر درب های ضد سرقت راشا در با فلز و MDF تولید می شود و هیچ تفاوتی در ساختار درب وجود ندارد. برای تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت یک و نیم لنگه یا درب ضد سرقت دو لنگه ، ابعاد درب حتما باید بصورت سفارشی ساخته شود تا کمترین تخریب وجود داشته باشد. 
در درب های یک ونیم لنگه، لنگه کوچک فقط با دو میله(قفل کشویی) به چهارچوب قفل شده اند که دارای حداقل مقاومت بوده که نمونه آن را میتوان با مشاهده درب های چوبی معمولی یک ونیم لنگه نیز دید واین قفل کشویی از هیچ استاندارد ومقاومتی برخوردار نمیباشد.

درب ضد سرقت  1.5 لنگه :

درب ضد سرقت یک و نیم لنگه برای درب ورودی آپارتمان و درب ورودی ساختمان های اداری و تجاری مورد استفاده قرار می گیرید.درب ضد سرقت یک و نیم لنگه با توجه به اینکه عرض زیادتری پیدا می کنند باید توجه بیشتری برای امینت این نوع درب ها اختصاص داده شود. هر چه عرض درب ضد سرقت یک و نیم لنگه از ۱۲۰ سانتی متر بزرگتر می شود امنیت درب ضد سرقت بخصوص در برابر نیروهای فشاری با استفاده از قفل مخفی ضد سرقت افزایش پیدا می کند. استفاده از وری های فلزی با ضخامت بالا از هر گونه فشارهای ضربه ای درب ضد سرقت جلوگیری می کند.

درب ضد سرقت یک و نیم لنگه چوبی

درب ضد سرقت یک و نیم لنگه  با رویه ای از ام دی اف ترک به قطر یک سانت و با روکش های طبیعی از جنس راش ترکیه ای ، گردوئی آمریکایی و ماعون با طرح های برجسته ، نیم برجسته و…  با طرح های متنوعی تولید می شود.
این مدل درب ضد سرقت دارای  کلاف کشی فلزی دور تا دور لنگه و ورق فولادی یک تکه در سر تا سر لنگه ساخته می شوند مدل ها و طرح های این مجموعه از طرح های بسیار متنوع و رایج ساخته می شوند.
طرح های انتخابی در این مدل ها شامل تمامی طرح های موجود در همه ی مدل های  ارایه شده است این مدل دربها درب ضد سرقت دو لنگه و یا درب ضد سرقت یک و نیم لنگه هم می گویند با توجه به اینکه طرح های تولید شده در این نوع درب ها معمولا بسیار متنوع و سازگار با همه ی سلیقه ها است و از لحاظ کیفیت ساخت هیچ تفاوتی با دربهای دیگر ندارند ولی از لحاظ قیمتی بالاتر از بقیه مدل درب ضد سرقت هستند طرفداران خاص و ویژه ای دارند و معمولا سازندگان و افراد خاص از این نوع درب ضد سرقت استفاده می کنند .

درب ضد سرقت یک و نیم لنگه فلزی

در حالت استاندارد این دربها با کلاف فلزی در داخل لنگه درب ضد سرقت و دو نوع قفل  اصل با دو عدد توپی اورجینال و قفل سوم امنیتی یا قفل پست چی ،دستگیره و چشمی لوکس و یا هلالی با چشمی مخصوص و چهارچوب فلزی به مشتریان ارائه می شوند.
ما در تیم تولیدی راشا درب این توانمندی را داریم که بر روی درب ضد سرقت یک و نیم لنگه فلزی، با توجه به نیاز مشتری از آپشن های متعددی  مانند سیستم دزدگیر،کدینگ ، روکوب چوبی بر روی چهار چوب فلزی ، استفاده از چشمی دیجیتال هوشمند به جای چشمی معمولی ، کلاف آلومینیومی دور لنگه ، قفل مولتی سیستم ۱۴ زبانه ، تغییر در ابعاد و رنگ درب ، استفاده از پشم سنگ ، پشم شیشه و یا یونولیت در داخل لنگه ، انتخاب نوع رویه با روکش گردوئی آمریکایی یا روکش راش ترکیه ای ، استفاده از دستگیره ها و درکوب ها و رزت های مختلف بر روی لنگه درب و بسیاری از آپشن های متنوع دیگر برای درب ضد سرقت استفاده کنیم.

درب ضد سرقت یک و نیم لنگه

عوامل موثر در قیمت درب ضد سرقت یک و نیم لنگه :

  • چوب
  • تجهیزات درب
  • قاب
  • کشور تولید کننده
  • و…

.
درب اتاقی یک و نیم لنگه

درب اتاقی یک و نیم لنگه از جمله درب های داخلی و با قیمت بسیار مناسب می باشد. درب اتاقی به درب هایی گفته می شوند که دارای ارتفاع ۱٫۹۰ تا ۲٫۱۰ سانتی متر بوده و برای جدا نمودن بخش های داخلی ساختمان از آنها استفاده می گردد. امروزه درب های اتاقی از جنس های مختلفی ساخته می شوند. درب داخلی معمولا در دو دسته کلی روکش چوبی و روکش مصنوعی تولید می شود. درب داخلی چوبی همانطور که از نامش پیداست از انواع مختلف چوب شامل راش، گردو، بلوط ساخته می شود.
درب داخلی با روکش مصنوعی نیز در انواع مختلفی نظیر PVC ،ABS و MDF با توجه به ویژگی های محیطی محل نصب، مورد استفاده قرار می گیرد. برای مثال درب داخلی (اتاقی) با روکش pvc میتواند به دلیل عدم آسیب پذیری در برابر نفوذ آب برای محیط های مرطوب نظیر سرویس بهداشتی و حمام گزینه مناسبی باشد (به شرط ساخت با روکش و کلاف تمام pvc).


 

جهت اطلاع از قیمت دربهای ضد سرقت بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. قیمت درب ضد سرقت
ویژگی های درب ضد سرقت,قیمت درب ضد سرقت,فروش درب ضد سرقت

ویژگی های درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت که از استاندارد های روز جهانی بهره می برند در مقایسه با درب های دیگر دارای ویژگی هایی هستند که میتوان به موارد زیر اشاره نمود :
درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان,درب ضد سرقت ایرانی,درب ضد سرقت ترکیه ای,درب ضد سرقت خوب,درب ضد سرقت ایمن,بهترین درب ضد سرقت,نمایندگی درب ضد سرقت

در هنگام خرید درب ضد سرقت به چه نکاتی باید توجه کرد؟

در هنگام انتخاب و خرید درب ضد سرقت به یک سری نکات باید توجه کنیم تا بتوانیم بهترین و مناسب ترین گزینه را انتخاب کنیم .
درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ایرانی,درب ضد سرقت ترک,درب ضد سرقت  ترکیه ای,درب ضد سرقت چین,درب ضد سرقت چینی,بهترین درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان

انواع درب ضد سرقت

در حال حاضر بیشترین درب های ضد سرقت موجود در بازار ایران از کشورهای ترکیه و چین وارد شده است که در سال های اخیر با وارد کردن قطعات درب های ضد سرقت در ایران ، شرکتهای ایرانی نیز موفق به ساخت این گونه درب ها با کیفیت قابل مشاهده ای شده اند .
مشخصات درب ضد سرقت,درب ضد سرقت,بهترین درب ضد سرقت

مشخصات درب ضد سرقت

مشخصات درب ضد سرقت چینی : درب ها ی ضد سرقت چینی دارای 4 عدد لولا هستند که به صورت مخفی بوده و قابلیت ریگلاژ را نیز دارند و بر روی آن یه عدد چشمی و زنگ نصب شده است و علاوه بر دستگیره های زیبا دارای قفل شب بند می باشند.