درب ضد سرقت دو لنگه,درب چوبی دو لنگه,درب دو لنگه

درب ضد سرقت دو لنگه | قیمت درب دولنگه ضد سرقت | درب چوبی دولنگه

  • 30/11/1398 11:44:44 ق.ظ
  • 4150 نفر
جهت اطلاع از قیمت دربهای ضد سرقت بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. قیمت درب ضد سرقت

درب ضد سرقت دو لنگه هم یکی از انواع درب ضد سرقت در ابعاد بزرگتر است که در بازار به فروش می رسد. درب ضد سرقت دو لنگه بیشتر برای درب لابی و درب ورودی ساختمان به کار می رود .این نوع درب ضد سرقت مصرف چندانی برای  درب آپارتمانی ضد سرقت ندارد و علت آن هم سایز بزرگتر آن نسبت به درب استاندار آپارتمانی است.

درب ضد سرقت دو لنگه به عنوان درب ورودی ساختمان و درب لابی

همان طور که میدانیم درب ضد سرقت دولنگه و درب ضد سرقت یک و نیم لنگه لابی از درب های تک لنگه زمان تولید بالاتری نیاز دارند.در این نوع از درب ضد سرقت به دلیل پهنای بالای درب های ضد سرقت دولنگه و لابی با استفاده از قفل های مخفی ضد سرقت امنیت درب های لابی را افزایش می دهند. 
در کنار این مورد رگلاژ درب ضد سرقت دولنگه لابی در کارخانه و در محل پروژه و نصب آن نصب به درب های تک لنگه زمانبر تر می باشد به دلیل اینکه یک طرف درب بر روی لنگه درب میشیند و همین دلیل باعث افزایش زمان رگلاژ درب می شود.

درب دو لنگه لابی ضد سرقت

همان طور که در بالا اشاره شد درب های ضد سرقت دو لنگه بیشتر به عنوان درب لابی مورد استفاده قرار میگیرند.برای این درب ها هم استاندارد مشخصی در اندازه درب وجود دارد اما میتوان درب دولنگه لابی را در اندازه و طرح دلخواه خود سفارش دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما درب امن تماس بگیرید.

ابعاد درب ضد سرقت دولنگه

 درب ضد سرقت دولنگه ،درب امن  دارای ساختار فلزی به همراه  ام دی اف و روکش چوب یا پی وی سی می باشد، یکی از موضوعاتی که برای درب ضد سرقت دو لنگه مطرح می باشد میزان مقاومت درب در عرض های بالاتر است.

برخی از ساختمان سازان تمایل دارند که درب لابی چوبی دو لنگه استفاده کنند و هیچ گونه کتیبه و شیشه خور در کنار درب ها وجود نداشته باشد. برخی دیگر نیز تمایل دارند درب لابی چوبی با یک درب اصلی با بازشو ۹۵ تا ۱۰۰ سانتی متر و در کنار درب از استراکچرهای ترکیبی شیشه و شبکه فلزی آلومینیوم استفاده کنند که معمولا این نوع درب لابی چوبی با کتیبه های کناری جذابیت بیشتری برای مشتریان و ساختمان سازان دارد. 
درب لابی چوبی با عرض های بزرگ می تواند محدود به ابعادی مشخص باشد. در این مقاله سعی بر این است ابعاد کلی بیان شود ولی تجربه نشان داده است ساختمان سازان متناسب با شرایطی که دارند درب های خودشان را با ابعاد های سفارشی ، سفارش می دهند. درب لابی ورودی ساختمان با عرض های پشت تا پشت چهارچوب ۱۹۵ سانتی متر برای درب های تک لنگه با کتیبه های کناری ، درب با عرض ۲۷۰ سانتی متر برای درب های دو لنگه با دو کتیبه کناری ابعاد استاندارد می باشد. ارتفاع طول نیز برای درب های لابی چوبی وجود دارد. ارتفاع زیر ساب فریم تا کف فینیشینگ نباید بیشتر از ۲۱۵ سانتی متر باشد. 
در درب ضد سرقت دولنگه لابی بهتر است از پاشنه سنگی برای درب استفاده شود که هیچگونه ورودی از زیر درب انجام نشود. نوع رویه  درب ضد سرقت دولنگه شبیه درب های تک لنگه می باشد با این تفاومت که به دلیل قرینه بودن این نوع درب ها در عرض های کمتر از ۱۸۰ سعی می شود که لنگه درب بازشو کمی بزرگتر از لنگه درب ثابت باشد.

درب دو لنگه ضد سرقت

درب دولنگه ضد سرقت

 درب ضد سرقت دولنگه تولیدی گروه درب امن دارای ساختار فلزی به همراه  ام دی اف و روکش چوب یا پی وی سی می باشد، یکی از موضوعاتی که برای درب ضد سرقت دو لنگه مطرح می باشد میزان مقاومت درب در عرض های بالاتر است.
لنگه درب ضد سرقت از فلز با ضخامت 1.5 میلی متر ساخته شده است که دور تا دور لنگه درب از قوطی فلزی 40 * 80 ساخته شده است که این قوطی فلزی مقاومت خوبی را برای درب ضد سرقت دو لنگه بوجود می آورد. بهتر است درب ضد سرقت دو لنگه دارای آستانه فلزی نباشد و از جنس متریالی که در کف لابی استفاده شده برای آستانه نیز مورد استفاده قرار گیرد و استفاده از آستانه سنگی مقاومت پایینی درب را افزایش می دهد.

مواردی برای افزایش امنیت در درب دولنگه

از کارهایی که برای درب ضد سرقت دو لنگه می توان انجام داد استفاده از قفل های مولتی سیستم 14 زبانه می باشد که یکی از زبانه ها در بالا و پایین چهارچوب نفوذ داده می شود و مقاومت درب ضد سرقت دو لنگه را در عرض های بالا بهبود می بخشد.
استفاده از پیم های گاوصندوقی در پشت هر دو لنگه نیز می تواند تأثیر بسیار خوبی بر مقاومت درب ضد سرقت دو لنگه در قسمت لولای درب داشته باشد پس بهتر است درب های ضد سرقت دو لنگه دارای طرح هایی باشند که هر دو لنگه بتواند تکمیل کننده همدیگر باشند. به طور مثال استفاده از طرح های 2 قاب و 3 قاب برای در ضد سرقت دو لنگه مناسب می باشد.

نما و ظاهر درب ضد سرقت دو لنگه

در درب ضد سرقت دو لنگه اگر نمای درب برجسته باشد پشت درب از نمای سی ان سی ساده استفاده می شود (که می توان برجسته هم باشد) و در پشت لنگه ثابت نیز از قفل های خاص در بالای درب برای مقاومت بهتر لنگه ثابت استفاده می شود که ایستایی درب ضد سرقت دو لنگه افزایش پیدا کند. در کنار این مورد بارگیری این نوع درب در کارخانه و انبار کارخانه و حرکت درب در طول خط تولید سخت تر از درب های معمولی می باشد.

استفاده از لولاهای ترکیه ای باید بیشتر از حد معمول درب های تک لنگه انجام شود و بطور کلی می توان گفت احتمال افتادگی درب در طی زمان و خارج شدن از رگلاژ بیشتر از درب های معمولی می باشد، البته نوع روکش این نوع درب ها نیز شبیه سایر درب های دو لنگه می باشد ولی بهتر است از روکش چوبی با رنگ پلی استر استفاده شود و این به این دلیل می باشد که با هر گونه زخم و خش بر روی روکش چوب می توان با استفاده ار بتونه و هم رنگ روکش چوب را اصلاح کرد و رنگ دوباره به روکش چوب داد.

درب دو لنگه چوبی

می توان درب‌های دو لنگه چوبی را برای فضاهایی که دارای حیاط سرپوشیده هستند استفاده کرد. البته این نوع درب ها در مکان هایی که رفت وآمد در آن زیاد است کمتر استفاده میشود در عوض مکان هایی که نیاز به محدود کردن رفت و آمد دارد مثل اتاق عمل، اتاق مدیریت، طلا فروشی ها، پیشخوانها و… کاربرد زیادی دارند. در واقع یکی دیگر از فاکتورهایی که برای انتخاب این نوع از درب‌ها باید در نظر گرفت وزن و میزان فضای مورد نیاز برای باز شدن این نوع درب هاست. در دهه‌های اخیر، این درب ها اتوماتیک شده و کنترل می‌شوند چراکه این درب ها از انعطاف خوبی برخوردار هستند و فضاها را به زیبایی تفکیک می کنند و به همین علت آن ها را جز پر کاربرد‌ترین و محبوب‌ترین درب‌های ایران به شمار می‌ آورند.
دربهای دولنگه بیشتر مورد استفاده مردم کشورهای جنوب غربی آسیا می‌باشد. به جرات می‌توان گفت درب ها بیان کننده سیر تاریخی معماری یک کشور هستند در هر دوره با معماری و سبک جدید درب ها نیز به سبک و سیاق جدیدی درآمده اند. دربهای دولنگه چوبی نیز از این امر مستثنی نیستند. در گذشته ظاهر درب‌های چوبی دو لنگه به شکل و شمایل دکوراسیون و معماری قدیم بودند اما در حال حاضر، با حضور معماری مدرن و مینیمال، دکوراسیون‌های داخلی درب‌های دولنگه چوبی نیز به همان اندازه تغییرکرده‌اند. البته در محل‌ هایی مثل کافی شاپ ها، رستوران ها، هتل ها، باغ ها و … که قصد دارند سبک معماری قدیمی را داشته باشند از درب‌های کنونی با شکل و شمایل و ساختار سنتی استفاده می‌کنند تا بتوانند یک پیوند کلاسیک و مدرن برای فضای مورد نظر ایجاد کنند.

درب دو لنگه چوبی
درب های دو لنگه در طرح‌ها، رنگ‌ها، متریال، بافت و جنس‌های متنوعی وجود دارد. که این ویژگی‌ ها شاخصه های مهم در انتخاب درب ورودی هستند. همچنین این انتخاب باید مطابق با معماری و طراحی داخلی ساختمان باشد.
انتخاب رنگ درب تاثیر به سزایی در زیبایی ساختمان خواهد داشت. انواع رنگ هایی که برای این نوع از درب‌ها استفاده می شود، رنگ‌ هایی نظیر مشکی، سفید، آبی، قهوه ای و… هستند. برای درب های دو لنگه می‌توانیم از ترکیب دو رنگ مکمل استفاده کنیم این کار منجر به خاص و متفاوت به نظر رسیدن درب‌ها می شود.

درب دو لنگه آهنی

از درب دو لنگه آهنی بیشتر برای درب پارکینگ و حیاط مورد استفاده قرار می گیرد.درب فلزی دولنگه پارکینگ اجرا شده با ورق آهنی و کتیبه های چدنی مناسب برای درب های فلزی پارکینگ و درب حیاط است.این درب ها  در اندازه و سایز های سفارشی ساخته میشوند. اجرا با کتیبه های سفارشی با سلیقه ی مشتری یکی از ویژگی های درب های دولنگه فلزی به شمار می رود.
 

جهت اطلاع از قیمت دربهای ضد سرقت بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. قیمت درب ضد سرقت
ویژگی های درب ضد سرقت,قیمت درب ضد سرقت,فروش درب ضد سرقت

ویژگی های درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت که از استاندارد های روز جهانی بهره می برند در مقایسه با درب های دیگر دارای ویژگی هایی هستند که میتوان به موارد زیر اشاره نمود :
درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان,درب ضد سرقت ایرانی,درب ضد سرقت ترکیه ای,درب ضد سرقت خوب,درب ضد سرقت ایمن,بهترین درب ضد سرقت,نمایندگی درب ضد سرقت

در هنگام خرید درب ضد سرقت به چه نکاتی باید توجه کرد؟

در هنگام انتخاب و خرید درب ضد سرقت به یک سری نکات باید توجه کنیم تا بتوانیم بهترین و مناسب ترین گزینه را انتخاب کنیم .
مشخصات درب ضد سرقت,درب ضد سرقت,بهترین درب ضد سرقت

مشخصات درب ضد سرقت

مشخصات درب ضد سرقت چینی : درب ها ی ضد سرقت چینی دارای 4 عدد لولا هستند که به صورت مخفی بوده و قابلیت ریگلاژ را نیز دارند و بر روی آن یه عدد چشمی و زنگ نصب شده است و علاوه بر دستگیره های زیبا دارای قفل شب بند می باشند.
اجزای درب ضد سرقت,درب ضد سرقت

ساختار و قطعات تشکیل دهنده درب ضد سرقت و دلیل استفاده از آنها

درب ضد سرقت ممکن است به انواع مختلف قفل های ضد سرقت مجهز شده باشد. هر کدام از این قفل ها دارای میزان امنیت های متفاوتی هستند. مهم ترین و اصلی ترین اجزا در درب ضد سرقت، قفل ها هستند. بنابراین هنگام خرید درب ضد سرقت حتما به قفل آن توجه کنید.