درب ضد حریق,قیمت درب ضد حریق

بهترین درب ضد حریق | مدل درب ضد حریق | درب ضد حریق شیشه ای

 • 06/11/1397 04:09:32 ب.ظ
 • 7083 نفر
جهت اطلاع از قیمت دربهای ضد سرقت بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. قیمت درب ضد سرقت

درب ضد حریق

درب ضد حریق به درب هایی گفته می شود که برابر حرارت مقاوم ۱ الی ۲ ساعت می توانند کاملا مقاوم باشند ومناسب برای جلوگیری از گسترش حریق در فضاهای باز است.معمولا چهارچوب درب ضد حریق از جنس فولاد و روکش درب  از ورق فولاد با پوشش رنگ تمام کوره ای می باشد.

قیمت درب ضد حریق با توجه به کیفیت آن طبقه بندی میشود. قیمت درب ضد حریق به نسیت درب ضد سرقت ایرانی میباشد.

داخل درب پشم سنگ نسوز عایق حرارتی قرار دارد که در برابر آتش تا ۴ ساعت در دمای ۸۰۰ درجه سانتیگراد مقاوم است.اطراف درب با  لاستیک درزگیر نسوز پوشانیده شده است جهت جلوگیری از ورود دود ، در حرارت بالا ، دود سمی تولید نمی کند.

در ساختمان ها  برای تامین فرصت و زمان مورد نیاز برای افراد جهت فرار از آتش سوزی و همچنین برای محافظت از سازه و اجزای ساختمان از درب ضد حریق استفاده می شود. این درب ها که در پاگرد پله اضطراری ساختمان ها نصب می شوند وظیفه محافظت از ساکنین در زمان آتش سوزی را دارند.ساختار داخلی درب های ضد حریق از پشم سنگ نسوز به عنوان عایق حرارتی استفاده می شود و می توانند تا مدت ها پس از آتش سوزی از ورود آتش و دود به پله های اضطراری جلوگیری نمایند.

استفاده از درب های ضد حریق و درب ضد سرقت در سالیان اخیر با توجه به رشد ساختمان های بلند مرتبه در کشور ما افزایش قابل توجهی داشته است.
درب های مذکور با توجه به خواص مکانیکی در نظر گرفته شده در  سیستم عایق بندی، بین یک تا چهار ساعت در برابر شعله مستقیم مقاومت می کنند و مانع نفوذ دود و شعله به مسیر فرار می شوند.
درب های مقاوم در برابر حریق در سطح بین المللی توسط سازمان های UL و یا BS گواهی می شوند.

برای دیدن نمونه مدل های درب ضد حریق کلیلک کنید.

چهارچوب درب ضد حریق

پروفیل چهارچوب های ارائه شده به صورت انحصاری از ورق آهن الکتروگالوانیزه به ضخامت 1/5 میلیمتر بوده و دارای نوار سیلیکونی مخصوص مقاوم در برابر حرارت تا دمای 250 درجه سانتیگراد می باشد و در صورت درخواست مشتری نوار دودبند قابل اضافه شدن می باشد.

لنگه درب ضد حریق

مواد تشکیل دهنده درب های ضد حریق به شرح زیر می باشد :

دولایه ورق آهنی پشت و رو

از ورق آهن گالوانیزه یا الکتروگالوانیزه استاندارد به ضخامت 1 میلیمتر با رنگ کوره ای به اضافه تقویت های مخصوص.

اسکلت پروفیلی تقویت داخل درب

اسکلت پروفیلی مستطیل شکل به ابعاد داخل درب، همراه با تقویت های لازم که داخل درب تعبیه می گردد. جهت استحکام بیشتر و جلوگیری از تغییر شکل و ابعاد درب زمان آتش سوزی، پانل ضدحریق داخل درب به وسیله چسب های مخصوص ضد حریق به ورق های رو و پشت درب چسبانده می شود. در صورت نیاز به شیشه دید جاسازی آن نیز انجام می گردد.

رنگ آمیزی درب ضد حریق

درب ها پس از تولید به رنگ سفید(Ral 9010)، طوسی روشن(Ral 7035) ویا رنگ مورد درخواست خریدار با سیستم کوره ای رنگ آمیزی می گردد.

مواد پرکننده فضای داخل درب ضد حریق

 • پانل پشم سنگ فشرده Rock wool  باوزن مخصوص 150-100 kg/m
 • ضریب انتقال حرارت w/m.k 0.035 در 25 درجه سانتگراد
 • مقاوم در برابر حرارت، بدون تغییر شکل تا دمای 850 درجه سانتیگراد
 • باگواهی بین المللی (Test certificate) از شرکت Krupp koppers آلمانی

درب های ضد حریق از نظر کاربرد

 1. درب های خروج اضطراری برج های مسکونی، اداری و هتل
 2. درب های بیمارستانی
 3. درب های مخصوص خزانه و انبار
 4. درب های مخصوص نیروگاه های برق

انواع درب ضد حریق

درب ضد حریق چوبی نیز  به دلیل سهولت ساخت در ابعاد مختلف و همچنین نصب در چهارچوب درب های چوبی معمولی مورد استفاده بسیاری از سازندگان قرار میگرفت که در حال حاضر مورد تایید و استاندارد سازمان آتش نشانی نیست.

درب ضد حریق شیشه ای به صورت استاندارد برای مجتمع های مسکونی، تجاری و اداری که به شکل آپارتمان در چند طبقه و چند واحدی ساخته می شود در هر طبقه برای مواقع اضطراری درب مخصوص به سمت پله فرار و یا محیط امن طراحی و نصب می گردد.

درب ضدحریق شیشه ای

درب های ضدحریق در انواع متفاوتی قابل ارائه می باشند؛ از جمله: درب ضد حریق شیشه ای لولایی، درب ضد حریق شیشه ای کشویی و ... . انتخاب هر یک از این مدل ها بر اساس محل مورد استفاده متغیر می باشد و هر کدام را باید با توجه به اندازه دهنه، متراژ کار، وجود فضای کافی برای باز و بسته شدن درب انتخاب نمود. درب شیشه ای ضدحریق می تواند در مدل تک درب و دو درب اجرا شود. همچنین می توان نیمه ای از درب را به صورت ثابت و نیمه دیگر آن را به صورت بازشو پیاده سازی نمود که از این مدل اکثرا برای شیشه های دودبند و یا درب های کشویی استفاده می شود.درب های ضدحریق در انواع متفاوتی قابل ارائه می باشند . از جمله: درب ضد حریق شیشه ای لولایی، درب ضد حریق شیشه ای کشویی و ... . انتخاب هر یک از این مدل ها بر اساس محل مورد استفاده متغیر می باشد و هر کدام را باید با توجه به اندازه دهنه، متراژ کار، وجود فضای کافی برای باز و بسته شدن درب انتخاب نمود. درب شیشه ای ضدحریق می تواند در مدل تک درب و دو درب اجرا شود. همچنین می توان نیمه ای از درب را به صورت ثابت و نیمه دیگر آن را به صورت بازشو پیاده سازی نمود که از این مدل اکثرا برای شیشه های دودبند و یا درب های کشویی استفاده می شود.

درب ضدحریق شیشه ای

راهنمای خرید درب ضد حریق

 1. مقاومت درب در برابر حریق بر حسب ساعت و دقیقه که از یک ساعت نباید کمتر باشد.
 2. ضخامت ورق فولادی کار شده در داخل درب که نباید از ۱ میل کمتر باشد.

شرکت درب امن در زمینه ی فروش درب ضد سرقت ، درب ضد حریق ، درب داخلی  ساختمان  ؛ درب لابی ، تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت ، قفل دیجیتال درب ضد سرقت ، فعالیت دارد . برای مشاوره رایگان و راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید .

شماره تماس : 02188246389

جهت اطلاع از قیمت دربهای ضد سرقت بر روی عنوان زیر کلیک نمایید. قیمت درب ضد سرقت
ویژگی های درب ضد سرقت,قیمت درب ضد سرقت,فروش درب ضد سرقت

ویژگی های درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت که از استاندارد های روز جهانی بهره می برند در مقایسه با درب های دیگر دارای ویژگی هایی هستند که میتوان به موارد زیر اشاره نمود :
درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان,درب ضد سرقت ایرانی,درب ضد سرقت ترکیه ای,درب ضد سرقت خوب,درب ضد سرقت ایمن,بهترین درب ضد سرقت,نمایندگی درب ضد سرقت

در هنگام خرید درب ضد سرقت به چه نکاتی باید توجه کرد؟

در هنگام انتخاب و خرید درب ضد سرقت به یک سری نکات باید توجه کنیم تا بتوانیم بهترین و مناسب ترین گزینه را انتخاب کنیم .
مشخصات درب ضد سرقت,درب ضد سرقت,بهترین درب ضد سرقت

مشخصات درب ضد سرقت

مشخصات درب ضد سرقت چینی : درب ها ی ضد سرقت چینی دارای 4 عدد لولا هستند که به صورت مخفی بوده و قابلیت ریگلاژ را نیز دارند و بر روی آن یه عدد چشمی و زنگ نصب شده است و علاوه بر دستگیره های زیبا دارای قفل شب بند می باشند.
اجزای درب ضد سرقت,درب ضد سرقت

ساختار و قطعات تشکیل دهنده درب ضد سرقت و دلیل استفاده از آنها

درب ضد سرقت ممکن است به انواع مختلف قفل های ضد سرقت مجهز شده باشد. هر کدام از این قفل ها دارای میزان امنیت های متفاوتی هستند. مهم ترین و اصلی ترین اجزا در درب ضد سرقت، قفل ها هستند. بنابراین هنگام خرید درب ضد سرقت حتما به قفل آن توجه کنید.
تماس بگیرید