درب ضد سرقت مدل پلکسر,درب ضد سرقت

درب ضد سرقت مدل پلکسر

 • بازدید: 2179 نفر

درب ضد سرقت مدل پلکسر از سری تولیدات مدرن شرکت درب امن می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

درب ضد سرقت مدل پلکسر از سری تولیدات مدرن شرکت درب امن می باشد. این درب ظاهری مدرن دارد، و قابل ارائه همراه با روکوب و بدون روکوب می باشد. درب ضد سرقت لوکس مدل پلکسر قابلیت استفاده از چهارچوب کشویی را نیز دارد. درب ضد سرقت مدل پلکسر از نظر ساختار کلی یعنی قفل، لولا و جنس با درب های معمولی متفاوت است. قفل در ضد سرقت بسیار تقویت شده اند، و تقریباً در صورت قفل شدن غیر قابل باز شدن هستند. ابعاد درب ضد سرقت مدل پلکسر 210.110 کفی 18 که داخل لنگه درب چند ردیف قوطی پروفیل آهن کشی شده است.

مشخصات درب ضد سرقت مدل پلکسر:

یک ساپورت کامل جهت تقویت رویه پلکسر با رویه درب افزوده شده است. ورق ایمنی فولادی صد در صدی در میانه درب ایمنی درب را افزایش داده است. 4 عدد پین امنیتی پشت درب و لبه ضد اهرم از جلو درب امکان اهرم انداختن را سخت کرده. قفل درب ضد سرقت کاله 5 کلید اصل و یراق با کیفیت روی درب نصب شده است. جنس رویه درب از نوع پلکسر که نوعی پلیمر می باشد، تشکیل شده که در ادامه به جنس این پلیمر می پردازیم.

جنس ورق پلکسر نوعی ترموپلاستیک است، که در رنگ بندی بسیار متنوعی تولید می شود. این ورق ها در چند نوع پلکسی گلاس رنگی، پلکسی گلاس شفاف، پلکسی ترانسپارنت، پلکسی گلاس مات و آینه ای نیز تولید و عرضه می شوند. که در درب ضد سرقت پلکسر ما از نوع رنگی سفید استفاده کرده ایم. ضخامت این ورق ها نیز از 1 میل تا 50 میلی متر متغیر است، و ضخامت های بیشتر نیز برای مصارف خاص تولید می شوند. کارخانجات زیادی از کشورهای تایوان، اندونزی، تایلند و چین اقدام به تولید پلکسی گلاس می کنند. هر کدام از این کارخانجات قیمت را با توجه به کیفیت تولید و قیمت مواد اولیه خود و با توجه به بازار رقابتی فروش تعیین می کنند. در این بین ورق های تولید تایوان کیفیت بسیار بالایی دارند، و ضمناً قیمت ورق های تولیدی شان از دیگر کشورها اندکی بالاتر است. نوع استفاده شده در درب ضد سرقت مدل پلکسر از نوع وارداتی از کشور تایوان است. 

تفاوت بین پلاستیک، آکریلیک و پلکسی گلاس چیست؟ - طلق البرز

برخی از مشتریان که به دنبال لوکس گرایی هستند، و از نظر معماری، طرح های لوکس جذابیت زیادی برایشان دارد، معمولاً در معماری مدرن از رنگ های سفید و تیره استفاده می کنند، تا حس بصری مدرن القا شود.
استراکچر درب ضد سرقت پلکسر بستگی به نوع درب انتخابی دارد. درب های ضد سرقت پلکسر علاوه بر دارا بودن تمامی مشخصات درب های ایمن، از لحاظ زیبایی بصری نیز با زیبا ترین درب های چوبی رقابت می کنند، و در ساختار این درب ها که به صورت تمام پلکسر (پلکسی گلس) کار می شود. قفل به کار رفته در مدل درب ضد سرقت پلکسر از باکیفیت ترین برندها می باشد، که به وسیله قرار گرفتن یک رزت مخصوص بر روی توپی قفل، امنیت بالایی را در برابر سرقت فراهم می کند، در داخل این درب از فوم دو جزیی استفاده شده است.

مشخصات درب ضد سرقت مدل پلکسر

تولید کنندهدرب امن
ضخامت فلز چهار چوب1.5 میل
عرض چهار چوب110 cm
طول چهار چوب210 cm
کفی چهار چوب18 cm
نوع رویهپلکسر
واشر درز گیر دور دربدرزگیر پرسی
چشمیدارد
نوع عایقفوم پلی اورتان
رنگ چهارچوبقهویی الکترو استاتیک
نوع قفلقفل با 5 سال ضمانت
وزن85 kg

  سایر مشخصات درب:

  درب ضد سرقت لوکس و لاکچری
  روکش: پلکسر
  استراکچر داخلی پروفیل کشی فلزی به همراه ورق سرتاسری فلزی فورمینگ شده
  قیمت مناسب
  دربی با کیفیت بالا
  ورق: سرتاسری 100%
  مدل روکوب: از جنس پلکسر تایوانی
  ابعاد: تودرتوی فریم: 106*211   111*211
  وزن: 85 کیلو 
  بازشوی مفید: 97 سانت
  چهار چوب: 18 سانت

  برای خرید انواع درب ضد سرقت با فروشگاه درب امن تماس بگیرید.

  محصولات: درب ضد سرقت سفید

  تماس بگیرید