درب ضد سرقت,درب ضد سرقت طوسی,در ضد سرقت

درب مدل طوسی پلاس - ضد سرقت

  • بازدید: 2179 نفر

درب ضد سرقت مدل طوسی پلاس از سری تولیدات جدید و مدرن در شرکت درب امن می باشد. جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

مقاومت بالای درب ضد سرقت و استفاده از روکش رنگ طوسی و روکش چوب و رنتگ پلی استر از مزایای درب طوسی پلاس هستند.

مشخصات درب ضد سرقت مدل طوسی پلاس:

درب ضد سرقت مدل طوسی پلاس از سری تولیدات جدید شرکت درب امن می باشد، که با ظاهری دولایه و دو رنگ طوسی و گردویی ظاهری لوکس و مدرن دارد.

درب ضد سرقت طوسی یکی از انواع مختلف درب ضد سرقت شرکت درب امن می باشد، که دارای کیفیت مناسبی برای ساختمان های مسکونی و اداری هستند. رویه ام دی اف درب دارای ضخامت 8 میلی متر است، یعنی در دو طرف درب ضد سرقت لوکس دو لایه MDF 8 میل استفاده می شود، و یک روکش گردو سمت کوچک تر و رنگ طوسی در قسمت بزرگتر درب جای گرفته است.

مشخصات درب مدل مدل طوسی پلاس

تولید کنندهدرب امن
ضخامت فلز چهار چوب1.25 میل
عرض چهار چوب105 cm
طول چهار چوب210 cm
کفی چهار چوب14cm
نوع رویهرویه طوسی و چوب گردو
واشر درز گیر دور دربدرزگیر پرسی
چشمیدارد
نوع عایقیونولیت
رنگ چهارچوبقهویی سوخنه
نوع قفلقفل کاله ترک
وزن85kg

اجزای درب ضد سرقت

  1. قفل
  2. دستگیره
  3. چشمی
  4. لولا 
  5. درکوب 
  6. ضربه گیر
  7. قفل شب بند

اجزای تشکیل دهنده درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت موجود در بازار براساس نوع روکش چوب، یراق آلات درب ضد سرقت و میزان برجستگی درب تقسیم بندی شده اند، که توسط برندهای مختلف در کشورهای سراسر جهان تولید می شوند. از مهمترین بخش های تشکیل دهنده درب ضد سرقت، یراق آلات و لوازم جانبی آن محسوب می شود، که خود به اجزای مختلفی تقسیم می شود.

به طور کلی یراق آلات و لوازم جانبی از مهمترین بخش های تشکیل دهنده درب های ضد سرقت طوسی پلاس می باشد، که در زیر به اختصار به آن توضیح می دهیم.

قفل درب ضد سرقت

قفل درب ضد سرقت به نوعی قلب درب سرقت به حساب می آید، زیرا شاید بتوان گفت که اصلی ترین بخش درب ضد سرقت است. این قفل ها در مدل ها و با کاربردهای متنوعی تولید می شوند. برای مثال قفل هایی با تعداد بیشتری زبانه امکان ایجاد امنیت بیشتری را فراهم می کنند. در حال حاضر برندهای مختلف ایرانی، ترک، چینی و… از عمده تولید کنندگان قفل درب ضد سرقت موجود در بازار ایران هستند.

یکی از معروف ترین برندهای تولید کننده قفل درب ضد سرقت با کیفیت، برند کاله ترکیه است. انواع قفل های درب ضد سرقت بسیار متنوع اند، و قیمت آن ها نیز بستگی به میزان تجهیزات به کار رفته، و میزان امنیت آن ها دارد. این قفل ها ممکن است، به صورت قفل توکار یا به صورت قفل روکار برای تأمین امنیت بیشتر درب های ضد سرقت به فروش برسند. برخی از انواع قفل کاله به صورت مولتی سیستم می باشد. به صورت استاندارد بر روی تمامی مدل های درب ضد سرقت طوسی پلاس قفل کاله ترک اصل نصب شده، ولی طبق سفارش مشتری امکان نصب قفل دیجیتال درب ضد سرقت نیز امکان پذیر می باشد. 

قفل دیجیتال درب ضد سرقت

قفل دیجیتال یا همان قفل هوشمند، نوعی قفل الکترنیکی می باشد، که بدون کلید و توسط سایر روش های دسترسی می توان آن را کنترل نمود. دسترسی به قفل دیجیتال توسط رمز، کارت و اثر انگشت می باشد. قیمت قفل دیجیتال درب ضد سرقت از قفل های مکانیکی بسیار بیشتر است، و در قیمت تمام شده درب ضد سرقت تأثیر بسیاری دارد. انواع مختلف قفل دیجیتال درب  در دفتر مرکزی شرکت درب امن موجود می باشد.

دستگیره درب ضد سرقت

دستگیره‌ درب ضد سرقت نیز از جمله کالاهایی است، که بر زیبایی درب ها و حتی محیط ساختمان تأثیرگذار هستند. نوع دستگیره به انتخاب مشتری می باشد. اکثر کالا و تجهیزاتی که در ساختمان‌ هایشان استفاده می‌ شود. از عوامل تأثیر گذار در قیمت دستگیره لوکس درب می توان به این عوامل اشاره داشت:

برند سازنده و تولید کننده، کیفیت، رنگ بندی و نوع آبکاری دستگیره، مدل دستگیره (پلاک، رزت، دیجیتال، مکانیکی) تمامی یراق آلات مورد استفاده در شرکت درب امن دارای ضمانت فروش هستند. به صورت استاندارد دستگیره 80 سانتی بر روی درب نصب شده است

چشمی درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت بنا به متریال استفاده شده در آن ها دارای ضخامت های متفاوتی هستند، و همین امر باعث ایجاد مشکل برای نصب چشمی بر روی آن ها می گردد، زیرا چشمی های موجود در بازار معمولاً دارای سایزهای استانداردی هستند، که انداره آن ها جوابگوی ضخامت متفاوت درب ضد سرقت نمی باشند. چشمی مخصوص درب ضد سرقت به راحتی قابل نصب بر روی این درب ها می باشد. چشمی 200 درجه درب ضد سرقت دارای رابطی به طول 30 میل متر می باشد، که جوابگوی اکثر درب های ضد سرقت می باشد.

یراق آلات درب ضد سرقت کاله

از معتبرترین برندهای یراق آلات درب ضد سرقت می توان به برند کاله ترکیه اشاره داشت. این برند دارای انواع یراق آلات در ضد سرقت می باشد، و کیفیت این محصولات باعث شده است، که این برند در بازار ایران، اولین گزینه برای هر درب ضد سرقت باکیفیت باشد. 

برای خرید و اطلاع از قیمت درب مدل طوسی پلاس با درب امن تماس بگیرید.

 

محصولات: درب ام دی اف


تماس بگیرید