آرشیو بلاگ سایت

ویژگی های درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت که از استاندارد های روز جهانی بهره می برند در مقایسه با درب های دیگر دارای ویژگی هایی هستند. بهترین نوع درب ضد سرقت دارای بالاترین امنیت است.

اطلاعات بیشتر
درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان,درب ضد سرقت ایرانی,درب ضد سرقت ترکیه ای,درب ضد سرقت خوب,درب ضد سرقت ایمن,بهترین درب ضد سرقت,نمایندگی درب ضد سرقت

در هنگام خرید درب ضد سرقت به چه نکاتی باید توجه کرد؟

در هنگام انتخاب و خرید درب ضد سرقت به یک سری نکات باید توجه کنیم تا بتوانیم بهترین و مناسب ترین درب ضد سرقت را با توجه به بودجه و نیازهای خود را تهیه کنیم .

اطلاعات بیشتر
درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ایرانی,درب ضد سرقت ترک,درب ضد سرقت  ترکیه ای,درب ضد سرقت چین,درب ضد سرقت چینی,بهترین درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان

انواع درب ضد سرقت

در حال حاضر بیشترین درب های ضد سرقت موجود در بازار ایران از کشورهای ترکیه و چین وارد شده است که در سال های اخیر با وارد کردن قطعات درب های ضد سرقت در ایران ، شرکتهای ایرانی نیز موفق به ساخت این گونه درب ها با کیفیت قابل مشاهده ای شده اند .

اطلاعات بیشتر

مشخصات درب ضد سرقت

مشخصات درب ضد سرقت چینی - مشخصات درب ضد سرقت ترک - مشخصات درب ضد سرقت ایرانی - درب صد سرقت به قیمت عمده

اطلاعات بیشتر
اجزای درب ضد سرقت,درب ضد سرقت

توضیح کامل تمام اجزای تشکیل دهنده درب ضد سرقت

درب ضد سرقت ممکن است به انواع مختلف قفل های ضد سرقت مجهز شده باشد. هر کدام از این قفل ها دارای میزان امنیت های متفاوتی هستند. مهم ترین و اصلی ترین اجزا در درب ضد سرقت، قفل ها هستند. بنابراین هنگام خرید درب ضد سرقت حتما به قفل آن توجه کنید.

اطلاعات بیشتر
درب ضد حریق,استانداردهای درب ضد حریق,انواع درب ضد حریق,درب ضد حریق شیشه خور,خرید درب ضد حریق,فروش درب ضد حریق

درب ضد حریق | قیمت درب ضد حریق

درب ضد حریق ، دربی است که از شعله ور شدن اتش جلوگیری می کند و در برابر حرارت تا حدود 4 ساعت مقاومت می کند چهار چوب و روکش درب هر دو از فولاد بوده و از ورق آهن و پشم سنگ و پوشش رنگ نسوز و یراق آلات ساخته می شود .

اطلاعات بیشتر
بهترین درب ضد سرقت,انواع درب ضد سرقت,بهترین برند درب ضد سرقت

بهترین درب ضد سرقت

مهم ترين سؤالی كه براي خريد ار درب ضد سرقت پيش می آيد اين است كه چه نوع درب ضد سرقتی بخريم؟ انواع مختلف درب ضد سرقت در بازار وجود دارد و با مراجعه ی خريدار به فروشگاه ها وشركت های توليد و فروش درب ضد سرقت انواع مختلف آن را می بينيم

اطلاعات بیشتر
درب ضد صدا,درب عایق صدا,درب آکوستیک,درب ضد سرقت چینی,درب ضد سرقت ترک,درب ضد سرقت با روکش فلزی

توضیح کامل در مورد درب آکوستیک ، درب ضد صدا ، درب عایق صدا

درب ضد سرقت عایق صدا نیز می توان باشد. به این علت که در هنگام ساخت درب ضد سرقت در دوطرف درب 2 صفحه فولادی قرار می گیرد و مابین آن دو صفحه فولادی ، شبکه های فلزی قرار می گیرد که در بین آنها هوا وجود دارد . برای خرید انواع درب آکوستیک با ما تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر
نصب درب ضد سرقت,آموزش نصب درب ضد سرقت,نحوه نصب درب ضد سرقت

توضیح کامل مراحل نصب درب ضد سرقت

دو مرحله وجود دارد که اولی نصب چهارچوب در است و مرحله دوم اتصال درب بوسیله لولا به فریم انتظار می باشد. 09125610959

اطلاعات بیشتر
رنگ فلز درب ضد سرقت,رنگ درب ضد سرقت,رنگ کردن درب ضد سرقت

رنگ بندی درب ضد سرقت

با توجه به ترکیب رنگی دکوراسیون منزل خود می توانید رنگ مورد نظر برای درب ورودی منزل را انتخاب کنید. در مورد تنالیته رنگ قهوه ای بهتر است به رنگ در ورودی باقی واحدهای آپارتمان هم دقت کنید و رنگی را انتخاب کنید که نزدیک تر به واحد روبرویی و حتی باقی طبقه های ساختمان است. 

اطلاعات بیشتر
ابعاد استاندارد درب ضد سرقت,ابعاد درب ضد سرقت,اندازه درب ضد سرقت,اندازه استاندارد درب ضد سرقت

ابعاد استاندارد درب ضد سرقت

ابعاد درب ضد سرقت به دو نوع تقسیم بندی می شود که سازندگان ساختمان باید قبل از ساخت فریم انتظار به آن توجه کنند. مسئله دیگر قطر لقار دیوار برای نصب درب ضد سرقت می باشد.

اطلاعات بیشتر
درب ضد سرقت ارزان چيني,درب ضد سرقت ارزان ايراني,درب ضد سرقت ارزان,درب ضد سرقت ارزان قیمت,درب ضدسرقت ارزان

درب ضد سرقت ارزان

قیمت درب ضد سرقت به موارد مختلفی بستگی دارد . نوع کشور تولید کننده ، نوع یراق درب ضد سرقت ، قفل درب و… تاثیر مستقی در لیست قیمت درب ضد سرقت دارد

اطلاعات بیشتر
درب ضد سرقت ایرانی,درب ضدسرقت ایرانی

درب ضد سرقت ایرانی

می توان گفت تقریبا تمام استراکچر های درب ضد سرقت ایرانی از ورق خم خورده درست می شوند و جهت استحکام بخشیدن به استراکچر از قوطی آهنی ٢٠*۴٠ استفاده می شود که متداول ترین آن در بازار ایران است.

اطلاعات بیشتر
تعویض مغزی قفل درب ضد سرقت

تعویض مغزی قفل درب ضد سرقت

همان طور که می دانید هر چیزی از جمله قفل ها طول عمر محدود خودشان را دارند و بعد از مدتی مجبور هستیم آنها را با قفل های جدید تعویض کنیم . با کمی صبر و حوصله و یادگیری مراحل ساده تعویض مغزی قفل درب می توانید خودتان بدون نیاز به فرد متخصص این کار را انجام دهید

اطلاعات بیشتر
بورس درب ضد سرقت در تهران,مرکز فروش درب ضد سرقت در تهران کجاست

بورس درب ضد سرقت در تهران

در شهر های مختلف می توان بیان کرد مکانی برای بورس درب ضد سرقت وجود ندارد. البته باید بیان شود که بورس درب ضد سرقت در تهران نیز وجود ندارد. و اگر در خیابانی چند درب فروشی درب ضد سرقت وجود داشته باشد بصورت واسطه ای می باشند.

اطلاعات بیشتر
درب ضد سرقت ترك اصل,مشخصات فنی درب ضد سرقت ترکیه,اندازه های استاندارد درب های ضد سرقت ترک,قیمت درب ضد سرقت ترک اصل

مشخصات فنی و قیمت درب ضد سرقت ترک اصل

بی شک درب ضد سرقت ترک اصل  یکی از انواع درب های ضد سرقتی که دارای کیفیت و قیمت بالا با متریال اصلي می باشد و همین کیفیت باعث شده كه بيشتر  افراد از همین درب به عنوان گزینه اصلی انتخاب نمایند.

اطلاعات بیشتر
باز کردن قفل درب ضد سرقت,انواع قفل درب ضد سرقت,قفل دیجیتال کارتی,قفل درب ضد سرقت کلیدی

آموزش مراحل باز کردن قفل درب ضد سرقت به صورت گام به گام

در درب‌های ضد سرقت به منظور بالا بردن امنیت ساختمان و جلوگیری از ورود سارقین به داخل ساختمان، از قطعات مختلفی نظیر ورقه‌های فولادی و یا قفل‌های مخصوص استفاده می شود. د

اطلاعات بیشتر
تفاوت درب ضد سرقت ترك و چيني,مشخصات درب ضد سرقت ایرانی,مشخصات درب ضد سرقت ترک,مشخصات درب ضد سرقت چینی,تفاوت درب ضد سرقت ایرانی و ترک,تفاوت درب ضد سرقت چینی و ترک

تفاوتهای درب ضد سرقت چینی و ایرانی و ترک

دربهای ضدسرقت چینی  با برندهای مختلفی درایران عرضه می شود که هرکدام مشخصات فنی مختلفی دارند برای اینکه مصرف کنندگان عزیز بهترین تصمیم را در خرید داشته باشند لازم است به مواردی که کیفیت درب ضدسرقت راتعریف می کند توجه داشته باشند.

اطلاعات بیشتر
بهترین جنس درب ضد سرقت,بهترین برند درب ضد سرقت,برند های درب ضد سرقت,خرید درب ضد سرقت

انتخاب بهترین نوع و برند درب ضد سرقت با توجه به بودجه افراد

درب ضد سرقت دارای انواع و اقسام مختلفی است. علاوه بر این برند های درب ضد سرقت متفاوتی نیز در بازار وجود دارد. بنابراین خرید درب ضد سرقت و تشخیص اصل بودن آن تقریبا کار سختی است. 02188246389

اطلاعات بیشتر
رگلاژ درب ضد سرقت,مشکلات دربهای ضد سرقت,رفع صدای جیر جیر لولای درب

آموزش تمام مراحل تعمیر، تنظیم و رگلاژ درب ضد سرقت

مهمترین قسمتی که در رگلاژ درب ضد سرقت مهم است و می توان گفت که اساس رگلاژ در عملکرد درست آن است لولا می باشد که از مقاومت بالایی برخوردار است و لنگه را در چهارچوب محکم نگه می دارد.

اطلاعات بیشتر

درب داخلی ساختمان / لیست قیمت

یکی از مهمترین اجزای هر خانه که نقش بسیاری در جلوه و زیبایی آن دارد، درب ها هستند. درب های یک ساختمان، علاوه بر کارایی و نقش خود، می توانند به عنوان یکی از اجزای دکوراسیون داخلی نقش ایفا کنند.

اطلاعات بیشتر
درب,درب ضد سرقت,قفل,قفل دیجیتال,قفل دیجیتال درب ضد سرقت,قفل و دستگیره هوشمند,ویژگی های قفل و دستگیره هوشمند,قیمت قفل دیجیتال

قفل دیجیتال درب ضد سرقت

قفل دیجیتال و دستگیره اثر انگشتی هوشمند به جای قفل معمولی شروع مسیر هوشمند سازی منازل و محیط پیرامون ما می باشد. قفل دیجیتال اثر انگشتی و دستگیره هوشمند محصولی است کـه بـر روی انواع درب‌ ورودی ساختمان نصب می‌گردد .

اطلاعات بیشتر
درب ضدسرقت ,درب ضد سرقت در کرج,درب ضد سرقت در البرز,قیمت درب ضد سرقت,راهنمای خرید درب ضد سرقت,ارتقاء امنیت,تولید کننده درب ضدسرقت

راهنمای خرید درب های ضد سرقت در کرج

سفارش درب ضد سرقت در استان البرز شهرستان کرج،جهت خرید درب ضد سرقت و اطلاع از مناسب ترین قیمت خرید درب با ما همراه باشید،راهنمای خرید آنلاین درب ضد سرقت در کرج،سفارش آنلاین و بازدید از انواع درب ضد سرقت در استان البرز شما میتوانید درب مورد پسند خود را انتخاب کنید و آن را درب منزل تحویل بگیرید.

اطلاعات بیشتر
hdf,درب,درب hdf,انواع hdf,انواع درب hdf,درب ضد سرقت,درب اچ دی اف,قیمت درب اچ دی اف

درب HDF چیست؟/ مشخصات و قیمت درب اچ دی اف

درب اچ دی اف معمولا برای اتاق خواب و سرویس بهداشتی استفاده می شود اما به دلیل چگالی ورق اچ دی اف برای درب ورودی ساختمان نیز مورد استفاده قرار می گیرد. پیشنهاد می شود در صورت استفاده از ورق مسطح برای درب ورودی دو ورق اچ دی اف 3 میل روی هم پرس شود

اطلاعات بیشتر
درب,درب لابی,درب لابی چوبی,درب ضد سرقت,درب ورودی

درب لابی / درب ورودی ساختمان

می توان با اطمینان گفت درب ورودی ساختمان را از جمله مهم ترین موارد در جلب توجه ساختمان در بدو ورود دانست . البته با یک درب ورودی شکیل با طراحی زیبا و مناسب ساختمان را می توان مطابق میل و سلیقه مشتری تنظیم کرد .

اطلاعات بیشتر

تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت

شاید شما به این موضوع فکر کرده اید که چگونه می توانم بدون هزینه های زیاد بازسازی خانه ، درب ورودی را با درب ضد سرقت تعویض کنم. در این میان سوال هایی برای شما وجود دارد. چگونه قیمت درب ضد سرقت را بتوانم با کیفیت ارائه شده فروشنده مطابقت بدهم.

اطلاعات بیشتر
خرید اینترنتی درب ضد سرقت,درب ضد سرقت,خرید درب ضد سرقت

خرید اینترنتی درب ضد سرقت

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های خرید اینترنتی درب ضد سرقت بازدید از محصولات متنوع در رنگ بندی‌های متفاوت است. با توجه به این که تولید کنندگان یا فروشگاه‌های درب ضد سرقت نمی‌توانند تمام محصولات ارائه شده را به صورت یکجا به مشتری عرضه کنند.

اطلاعات بیشتر
چهارچوب,چهارچوب درب,چهارچوب درب ضد سرقت,انواع چهارچوب,انواع چهارچوب درب,انواع چهارچوب درب ضد سرقت,چارچوب درب ,چهارچوب چوبی ,چهار چوب چوبی درب,قیمت چهار چوب چوبی,چهار چوب درب

چهارچوب چوبی | چهارچوب درب ضد سرقت / قیمت چهارچوب درب

هر چهارچوب درب شامل دو تیرک عمودی در دو طرف قاب و یک تیرک افقی در سردر و یک تیرک افقی در کف است که مجموعا" آستانه درب را تشکیل می دهند. چهارچوب ها به دو نوع چهارچوب فلزی و چهارچوب چوبی تقسیم می شوند . چهارچوب های مورد استفاده برای هر نوع درب متفاوت می باشد.

اطلاعات بیشتر
درب ضد سرقت نیمه لوکس,درب ضد سرقت لوکس

مقایسه درب ضد سرقت لوکس و درب ضد سرقت نیمه لوکس با درب های معمولی

درب های ضد سرقت لوکس دارای سه لولا ، قفل مرکزی، دستگیره برنجی آبکاری شده، قفل پست چی و چشمی می باشند.02188246389

اطلاعات بیشتر
درب ضد حریق,قیمت درب ضد حریق

بهترین درب ضد حریق | مدل درب ضد حریق

درب ضد حریق به درب هایی گفته می شود که برابر حرارت مقاوم ۱ الی ۲ ساعت می توانند کاملا مقاوم باشند ومناسب برای جلوگیری از گسترش حریق در فضاهای باز است.معمولا چهارچوب درب ضد حریق از جنس فولاد و روکش درب از ورق فولاد با پوشش رنگ تمام کوره ای می باشد.

اطلاعات بیشتر
قیمت درب ضد سرقت,قيمت درب ضد سرقت ايراني,قيمت درب ضد سرقت ترک,قيمت درب ضد سرقت چینی,لیست قیمت درب ضد سرقت

قیمت درب ضد سرقت ایرانی | قیمت درب ضد سرقت چینی | قیمت درب ضد سرقت ترک / لیست قیمت

جهت اطلاع از قیمت درب ضد سرقت و ضد حریق می توانید همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.ما تضمین می کنیم....02188246389

اطلاعات بیشتر
نصاب درب ضد سرقت,نصاب درب ضد سرقت در تهران,نصب درب ضد سرقت,تعمیرات درب ضد سرقت,تعمیر درب ضد سرقت

نصاب درب ضد سرقت در تهران| هزینه نصب درب ضد سرقت

اگر شما ساکن شهر تهران هستید و قصد نصب درب ضد سرقت را دارید به شما گروه راشا را معرفی میکنیم.....

اطلاعات بیشتر
درب داخلی ساختمان,درب hdf,درب اچ دی اف,درب ضد آب,درب چوبی,درب چوبی اتاق,درب اتاقی,درب اتاق,درب ملامینه,درب پی وی سی,درب abs,درب چوبی اتاق خواب,درب چوبی ساختمان

خرید انواع درب های ساختمانی و اطلاع از مشخصات درب های ساختمانی

درب‌ های داخلی از جمله عناصری هستند که تاثیر زیادی بر زیبایی دکوراسیون فضاها دارند. نوع دیگری از درب ها که مناسب برای استفاده در فضای داخلی می باشند درب های اچ دی اف است. برای ساخت این نوع از درب ها...02188246389

اطلاعات بیشتر
درب,درب چوبی,درب چوبی اتاق,قیمت درب,قیمت درب چوبی,قیمت درب چوبی اتاق,بورس درب,بورس درب چوبی,بورس درب چوبی اتاق,درب ضد سرقت,انواع درب چوبی,انواع درب چوبی اتاق,قیمت درب اتاقی,لیست قیمت ,لیست قیمت درب

درب چوبی ساختمان | درب چوبی اتاق/ لیست قیمت

انتخاب درب چوبی اتاق مناسب که دارای کیفیت بالا باشد و همرنگ با رنگ خانه و اتاق ها باشد، می تواند زیبایی خانه شما را دو چندان کند. درب چوبی اتاق باید محکم و توپر باشد، تا هم دارای عمر زیاد و هم محافظ خانه شما باشد.

اطلاعات بیشتر
درب لابی چوبی ,درب چوبی ورودی لابی,درب لابي تمام چوب,درب لابی

درب لابی چوبی | قیمت درب لابی چوبی | فروش درب لابی چوبی در تهران

دربهای تمام چوب ورودی و لابی ساخته شده در صنایع چوبی راشا از چوب های بسیار مرغوب و خوش نقش میباشد و... 09125610959

اطلاعات بیشتر
اخذ نمایندگی درب ضد سرقت,نمایندگی,اخذ نمایندگی,نمایندگی درب,نمایندگی درب ضد سرقت,اخذ نمایندگی درب,درب,درب ضد سرقت,فروش درب,فروش درب ضد سرقت,قیمت درب ضد سرقت,نمایندگی درب ضد سرقت در تهران,نمایندگی درب ضد سرقت در کرج

اخذ نمایندگی درب ضد سرقت

شرکت درب ضد سرقت راشا آماده ی همکاری و اعطای نمایندگی به شما عزیزان می باشد . اخذ نمایندگی از این شرکت دارای شرایطی می باشد که در زیر به آن ها اشاره می کنیم . نمایندگی فروش نمایندگی یک شرکت یا فرد است. 02188246389

اطلاعات بیشتر

درب اتاقی ملامینه

برای آشنایی بهتر با درب ملامینه بهتر است ابتدا تعریفی از لامینت داشته باشیم . لامینت‌ Laminate اصطلاحی عمومی است که به گروهی از روکشهای مصنوعی شامل انواع HPL ,CPL و لامینت فشرده، روکش های ملامینه و … اطلاق می‌شود.

اطلاعات بیشتر

مزایای درب ضدسرقت نسبت به انواع حفاظ

مزایای درب ضد سرقت نسبت به انواع حفاظ به گونه ای چشم گیر است که افراد زیادی حاضر هستند تا هزینه نصب درب ضد سرقت را متحمل بشوند تا امنیت منزل خود را فراهم کنند.برای ایجاد امنیت در منزل بهتر است از درب ضد سرقت استفاده کرد.

اطلاعات بیشتر
درب ضد سرقت در شهرستان ها ,درب ضد سرقت ارزان,درب ضد سرقت ,درب ضد سرقت در تهران,درب ضد سرقت عمده,درب ضد سرقت در شهر ها

فروش درب ضد سرقت در تمام شهرهای ایران

فروش تمامی درب های ضد سرقت در تمامی شهر های ایران با بهترین قیمت ، ارسال از طریق باربری

اطلاعات بیشتر
چارچوب فلزی درب,چهار چوب فلزی,چهار چوب فلزی درب ضد سرقت

چهار چوب فلزی درب | فروش چارچوب فلزی آماده

انتخاب چهارچوب درب به عوامل مختلفی در پروژه بستگی دارد. در نتیجه نمی توان دستورالعملی مشخص به طور کلی صادر کرد. از طرف دیگر در این نوشته تبلیغ نوع خاصی از چهارچوب های فلزی را نمی کنیم به همین خاطر تنها راه باقی مانده ارائه ی ویژگی های کامل و مناسب یک چهارچوب فلزی فوق العاده است.

اطلاعات بیشتر
درب ضد سرقت لوکس,قیمت درب ضد سرقت,گرانی درب ضد سرقت

علت گرانی برخی از درب های ضد سرقت

درب ضد سرقت یکی از تجهیزات ساختمانی به شمار میرود که در مدل ها و قیمت ها مختلف در بازار یافت میشود. علت گرانی برخی درب های ضد سرقت نسبت به سایر درب ها امری مشهود است و دلیل آن هم کیفیت بهتر است.

اطلاعات بیشتر
درب ضد سرقت ویلایی,درب ویلایی ضد سرقت,درب ضد سرقت لابی

درب ضد سرقت ویلایی | قیمت درب ضد سرقت ویلایی

درب ضد سرقت لابی و درب ضد سرقت ویلایی دو نوع دیگر از درب ضد سرقت می باشد که درب امن با توجه به نیاز مشتری به بازار ارائه داده است .برای اطلاع از قیمت ها و چگونگی سفارش با درب امن تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر
درب ضد سرقت دو لنگه,درب چوبی دو لنگه,درب دو لنگه

درب ضد سرقت دو لنگه | قیمت درب دولنگه ضد سرقت

درب دو لنگه ضد سرقت در ابعاد و طرح های متنوع تولید و عرضه میشوند. این درب ها بیشتر برای درب لابی و درب ورودی ساختامن مورد استفاده قرار می گیرند.برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران درب امن تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر
درب ضد سرقت یک و نیم لنگه,درب یک و نیم لنگه چوبی,درب یک و نیم لنگه فلزی

درب ضد سرقت یک و نیم لنگه | درب یک و نیم لنگه فلزی و چوبی

درب ضد سرقت یک و نیم لنگه و درب ضد سرقت ۲ لنگه با توجه به اینکه عرض زیادتری پیدا می کنند باید توجه بیشتری برای امینت این نوع درب ها اختصاص داده شود. برای خرید درب ضد سرقت یک و نیم لنگه با کیفیت با راشا در تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر
درب ضد سرقت فلزی,قیمت درب ضد سرقت فلزی,خرید درب ضد سرقت فلزی

درب ضد سرقت فلزی | قیمت درب ضد سرقت فلزی | درب ضد سرقت فلزی چینی

درب های ضد سرقت فلزی در ایران تولید بسیار محدودی دارند. پس آنچه که در بازار به عنوان درب ضد سرقت فلزی می بینید عموما درب های ضد سرقت ساخت کشور چین هستند.اکثر درب های ضد سرقت فلزی چهار لولای داخلی داشته، که هر کدام از آنها ۵ نقطه اتصال به درب دارند.

اطلاعات بیشتر
رویه  درب ضد سرقت,روکش درب ضد سرقت

انواع رویه و روکش درب ضد سرقت | تعویض روکش درب ضد سرقت | تولید رویه درب

اگر رویه یا روکش درب ضد سرقت شما به هر علتی دچار مشکل شده و یا از طرح آن خسته شدید و خواستار تغییر در رویه آن هستید، این کار را به گروه راشا در بسپارید.ما در کوتاهترین زمان کار تعویض رویه درب شما را انجام میدهیم و یک کار با کیفیت و زیبا برای شما محیا میکنیم.

اطلاعات بیشتر
درب ضد سرقت شیشه خور,درب شیشه خور,درب لابی شیشه خور

درب ضد سرقت شیشه خور | درب لابی شیشه خور

درب ضد سرقت شیشه خور تلفیقی از درب چوبی و شیشه که در وسط درب قرار می گیرد می باشد.این نوع درب در جهارچوب های ساده فلزی و چهارچوب فلزی روکوب دار توسط شرکت راشا در تولید می گردد.

اطلاعات بیشتر
درب پی وی سی,درب روکش پی وی سی,رویه pvc  درب,درب ضد سرقت ,درب ضد سرقت ارزان

درب داخلی با روکش پی وی سی | درب pvc به همراه قیمت

درب داخلی با روکش پی وی سی یکی از بهترین انتخاب ها برای نصب و استفاده در ساختمان ها می باشد. درب pvc دارای ظاهری شیک و و زیبا و در عین حال دارای استحکام بسیار خوبی است . برای خرید درب روکش pvc واطلاع از قیمت درب داخلی با روکش پی وی سی با ما تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر
درب ضد سرقت ,درب ضد سرقت ارزان,فروش درب ضد سرقت شهرستان,ارسال به شهرستانها

فروش درب ضد سرقت و ارسال به تمام شهرستانها

فروش درب ضد سرقت و ارسال به تمام شهرستانها

اطلاعات بیشتر